RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: rakytník

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: rakytník

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: rakytník

Sledujte v neděli 15. září 2019 v 11.55 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dalším dílu vysvětlíme výhody podzimní výsadby v zahradě, a protože rakytník plodí zásadně na dvouletém dřevě neboli na loňských výhonech, ukážeme si, jak ho správně řezat, abychom příští rok nepřišli o úrodu. Svou krásou kdysi trubač okouzlil Oldřicha Navrátila, nyní nejspíš svým půvabem poplete tato popínavá rostlina hlavu i nám.

Budeme vybírat vhodné bydlení s ohledem na praktičnost v případě úrazu či vyššího věku. S Vilémem Hamplem vyrobíme originální věšák na oblečení a s Alicou Sigmund Herákovou zase domácí balzám na rty. Pochutnáme si na broskvovém chutney a samozřejmě nebude chybět ani oblíbená Listárna Václava Větvičky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty. https://prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu