RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: mozaika

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: mozaika

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: mozaika

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 18. díl
Sledujte v neděli 28. června 2020 v 11.50 na Primě
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Poslední předprázdninový díl pořadu přinese rady, jak se bránit útokům slimáků i jak využít parazitickou vosičku na ochranu rostlin. V rubrice Prima NÁPADY ukážou Honza s Pavlem, jak zavěsit do zahrady houpací síť a nainstalovat tyč na basketbal. Že venčit můžete i své hlodavčí kamarády, jsme ukázali už minule. Dnes se na základy pobytu morčat a králíčků venku zaměříme s paní veterinářkou Míšou Riedlovou.
V podkrovních bytech a na půdách bývá v létě často nesnesitelné horko. Vyřešit ho můžete dobrou izolací střechy nebo doplněním té staré. Šárka Rooya tentokrát předvede techniku mozaiky, s jejíž pomocí zrenovuje starý stůl.
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.