RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ - domácí udírna

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ - domácí udírna

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ - domácí udírna

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 24. díl

Sledujte v neděli 17. října 2021 v 11.45 na Primě
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Hned na začátek dílu se vrhneme na zpracování půdy na podzim a poradíme, jak se do něj správně pustit s rotavátorem. Představíme velmi netradičního mazlíčka, kterého by v domácích podmínkách u nás hledal jen málokdo – klokana. Ukážeme, že kaštany lze využít nejen na výrobu dekoračních zvířátek, ale třeba i šamponu! Decentní a nevšední podzimní věnec s lišejníkem vyrobíme v dílničce s Šárkou Rooyou. 

Pavel „Kutil“ Zeman se s Honzou Hermanem pustí do výroby domácí udírny z palubek a ohniště. Podíváme se na opatření pro exkluzivní úrodu jablek v příštím roce, která byste ale měli provést již teď. Na větrání v zimě už jsme se zaměřili, tentokrát proto přiblížíme výběr oken samotných. Jiřiny, gladioly a další cibuloviny nemají naši zimu rády, ukážeme tak, jak na jejich bezpečné zazimování.
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.
Více najdete na https://primadoma.tv/