RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: border kolie

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: border kolie

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: border kolie

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 5. díl

Sledujte v neděli 31. března 2019 v 12.55 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

I tuto neděli se zaměříme na naši zahradu a připravíme užitkový záhon pro letošní pěstitelskou sezonu. Pro chvíle odpočinku a příjemné posezení venku vyrobíme nápaditou lavičku z dřevěných prken a betonových dlaždic. Jistě se budou hodit informace a rady odborníka z botanické zahrady o tom, jak správně pěstovat túje jako součást živého plotu. Tam, kde živý plot není a chybí soukromí, mohou být rychlým řešením různé clony a zastínění plotů v zahradě a my vám poradíme s jejich výběrem.
Představíme krásně kvetoucí a stálezelené keře pieris a pro ty, kteří rádi vyrábějí, přidáme návod na výrobu propisky z kulatiny. Věnovat se budeme i v tomto díle našim čtyřnohým mazlíčkům, a sice tentokráte temperamentním border koliím. Z programu dne nevypustíme ani oblíbenou Listárnu s Václavem Větvičkou.


RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.