RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 

Sledujte v neděli 29. října 2017 v 11.50 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Na pravou míru uvedeme mýty o popínavých rostlinách a prozradíme, jaké jsou naopak jejich výhody. Poradíme s pěstováním hrnkových gerber, které sice vyžadují více péče, ale jejich krása za to stojí. Netradiční podzimní věnce z lipového dřeva vás naučí vyrobit Markéta Machačová. A pokud chcete ve vašem akvárku chovat něco jiného než rybičky, ukážeme, jak na chov sladkovodních krevet.

Tess Gemelová předvede, jak si doma vyrobit linorytová razítka s halloweenskými motivy. Máte doma jen balkon, ale toužíte po zahradě? Řešením pro vás, doslova na míru, jsou minizahrádky. V listárně Václav Větvička rozpozná šalvěj lepkavou a zodpoví i další dotazy diváků. V rubrice Prima NÁPADY najdou všichni kutilové návod na výrobu němého sluhy na oblečení.


RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.