RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 9. díl

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 9. díl

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 9. díl

Sledujte v neděli 26. dubna 2020 v 11.55 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Pro ty, kdo mají nejraději plodiny z vlastní úrody, nastal čas zasadit brambory a podívat se, jak po zimě dopadly bylinkové záhony. Bylinky se dají pěstovat i na balkóně nebo za oknem, povíme si, jak na to. S našimi čtyřnohými kamarády je spousta radosti, ale občas i starostí. Paní doktorka vám vysvětlí, co je to falešná březost a jak si s tímto problémem poradit. V rubrice tvoření s Rooyou nám Šárka ukáže svou oblíbenou techniku, vinutí skla.

Kutilové z Prima Nápadů vyrobí příjemné posezení na zahradu, které je ideální na klidné letní večery. A pokud jste někdy bydleli v malém bytě, určitě víte, jak problematické může být ukládání věcí v domácnosti. Ukážeme vám, jak tento problém vyřešit a jak co nejvíce prostou ušetřit.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty. Více najdete na https://primadoma.tv/