RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 32. díl

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 32. díl

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 32. díl

Sledujte v neděli 8. prosince 2019 v 11.55 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Na adventním svícnu zapálíme druhou svíčku a naučíme se vyrábět rustikální vánoční stromeček z větví. Jako přípravu na balení dárků můžeme využít malé školy krasopisu neboli moderní kaligrafie. Vytvoříme sladké ozdoby pro vánoční zdobení cupcakes a věnovat se budeme také přípravě slavnostní štědrovečerní tabule v těch nejmodernějších barvách.

Ani přes zimu nezapomeneme na své zahradnické ambice a pustíme se do výsevu pelargonií ze semen. Navštívíme pražskou botanickou zahradu a představíme dřeviny, které v zimě zaujmou barvou nebo strukturou kůry. V neopomenutelné Listárně Václava Větvičky odpovíme na vaše dotazy. V rubrice Naše zvíře připravíme domácnost na příchod nového člena – čtyřnohého kamaráda.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty. Více najdete na: https://prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu