RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 2. díl

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 2. díl

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 2. díl

Sledujte v neděli 8. března 2020 v 11.55 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází po zimní přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dalším díle připomeneme všem milovníkům ředkviček, kdy nastává ten správný čas zasít je do záhonů. Sehraná dvojice kutilů Pavel Zeman a Jan Herman nám pomůže s demontáží starého a stavbou nového plaňkového plotu. U péče o dům a zahradu zůstaneme také v reportáží věnované radám s údržbou oken po zimě, neboť právě přicházející jaro je k tomu zcela ideálním obdobím. Speciální péči po zimě potřebují také naše pokojové rostliny, a tak se budeme věnovat i jim. V rubrice Veterinární poradna se zaměříme na očkování a odčervení štěňat.

Pro radost a pro štěstí si spolu s výtvarnicí Rooyou vyrobíme půvabnou zvonkohru z porcelánových střepů. Do poradny a listárny si Oldřich Navrátil tentokráte pozval odborníka na nemovitosti, který zodpoví dotazy týkající se jejich oprav a rekonstrukcí.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty. Více najdete na https://primadoma.tv/