RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 1. díl

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 1. díl

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 1. díl

Sledujte v neděli 1. března 2020 v 11.55 na Primě

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází po zimní přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.První březnová neděle přináší zbrusu nový díl s novými rubrikami nabitými užitečnými informacemi. Pokud se podobně jako Oldřich Navrátil nemůžete dočkat jara, potěší vás rubrika Zahrádkářská poradna, kde se tentokráte budeme věnovat tomu, jak se po zimě postarat o balkonové květiny a jak na jaře ošetřit zahradní angrešt, abychom si zajistili co nejlepší úrodu. S jarem přicházejí na svět mláďata, a tak se budou hodit rady Veterinární poradny, jak se v prvních týdnech postarat o novorozená štěňata. S kutilem Pavlem Zemanem a Janem Hermanem vyrobíme praktickou dílnu, která se dá jednoduše schovat do skříně. A její výhody ihned vyzkouší Šárka Rooya Jiřičná, která nám ukáže, jak vytvořit z ohebného drátku roztomilou panenku na ozdobení dívčího pokojíčku.

Chybět nebude ani oblíbená rubrika Listárna, v níž budeme řešit divácké dotazy z různých oblastí, nejen tedy týkající se zahrady, ale také třeba domácích zvířat či stavebních úprav. Tentokráte se zaměříme na problémy s domácími mazlíčky. Naučíme se efektivně větrat naši domácnost a používat domácí čističky vzduchu. Na závěr se pustíme do prvního z Pepových projektů – rekonstrukce půdní podlahy.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty. Více najdete na https://primadoma.tv/