Raffaello přivítalo léto s chutí malin v hvězdném stylu

Raffaello přivítalo léto s chutí malin v hvězdném stylu

Raffaello přivítalo léto s chutí malin v hvězdném stylu

Centrum Prahy patřilo večer 5. června malinám. Letní edici Raffaello Malina přišly do zahrad hotelu The Grand Mark Prague ochutnat desítky exkluzivních hostů, kteří se netají tím, že kokosovým pralinkám jen stěží dokáží odolat. Společný večer plný malinových delikates příchozím zpříjemnila zpěvačka Monika Bagárová a moderátorská dvojice Zorka a Míra Hejdovi.

Poprvé od počátku 90. let si milovníci Raffaello mohou dopřát nový chuťový zážitek díky speciální edici Raffaello Malina. Celý večírek se proto nesl v malinovém duchu a kromě samotných pralinek si hosté užili dokonalé letní dezerty od šéfkuchaře hotelu. Malinovému koutku s kokosovou panna cottou či ovocnými sorbety neodolaly ani modelky Monika Leová, Aneta Vignerová, Tereza Budková, nastávající maminka Nikol Moravcová či módní návrháři Tatiana Kovaříková, Natali Ruden, Michal Kováčik a duo Ponerových. Léto s pralinkami přivítala také řada sportovců, mimo jiné tenistka Barbora Strýcová, kanoista Josef Dostál či krasobruslař Tomáš Verner.

Dech se přítomným tajil při poslechu zpěvačky Moniky Bagárové, která vystřihla hit Alicie Keys If I Ain‘t Got You. Hosté také ocenili choreografii tanečního souboru na impozantním schodišti hotelu. Tradičně se na akci ukázala také Andrea Verešová, pomyslná patronka letních večírků Raffaello. Stejně jako řada dalších se i ona vyfotila u květinové stěny vytvořené ze svěžích květů ibišku, v jemném stylu nezaměnitelného loga Raffaello.

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.