RAEGO A LUCIE VONDRÁČKOVÁ spolu natočili výpravný klip na píseň MORFIUM

RAEGO A LUCIE VONDRÁČKOVÁ spolu natočili výpravný klip na píseň MORFIUM

RAEGO A LUCIE VONDRÁČKOVÁ spolu natočili výpravný klip na píseň MORFIUM

V pořadí druhá spolupráce rapera Raega se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou dostala obrazovou podobu. Vznikl výpravný klip na píseň Morfium.

Zpěváci v něm vyjadřují naději, že trápení je jen dočasné a vše má řešení.

Raego vypustil do světa nový klip. Obrazové zpracování dostal duet nazvaný Morfium. Společná písnička je druhou spoluprácí Raega a Lucie Vondráčkové.

Již podruhé se protnul jejich pracovní život. 

Počty zhlédnutí svědčí o tom, že se první společná práce povedla.

„Spolupráce s Luckou na singlu Potřebuju pauzu se nám vzájemně tolik líbila, že jsem ji oslovil i na další song. Lucka je fantastická normální holka. Asi si vzájemně přinášíme štěstí, když jsem jí pomohl najít i novou láskuJ,“ vzpomíná Raego.  

Ladislav Pham, známý jako Raego je jedním z nejúspěšnějších interpretů na Youtube v Čechách. Jeho klipy vidělo na této síti již 125 milionů diváků.

Aktuální společná novinka s Lucií Vondráčkovou nazvaná  Morfium je osobní výpovědí obou interpretů. Proto tentokrát fanoušci v nádherném prostředí pražského hotelu Augustine uvidí v klipu jen Raega a Lucii.

Režii a produkci klipu měla na starosti Marie Gross z Gross production. Hudební produkce singlu se ujal studiový mág Ondra Žatkuliak z Rooftop studia. Klip je nyní jedničkou v trendech na Youtube.
„Novou písni Morfium chci vyjádřit naději, že trápení je vždy dočasné. Všechno má svoje řešení. Rozhodli jsme se společně s Luckou sdělit naše příběhy a trošku ukázat, že nikde není sad růžovější! I my jsme si museli oba projít bolestí. Proto víme, o čem zpíváme. Máme problémy a trápení jako každý další. Toužím posluchačům, fanouškům dát naději a pochopení. Nikdo nezná Váš příběh. Nikdo vás nemůže soudit. Žijte tak, abyste nelitovali J,“ vysvětluje Raego.

 Lucie Vondráčková dodává: "Jedná si o naši druhou spolupráci. A Raego je dokonalý hudební parťák. Myslim, že si vyhovujeme, jak v přístupu k práci a k hudbě, tak k životu. Vážím si ho a každý moment s ním je velká jízda J."