Radůza převzala platinovou desku a vyjíždí na jarní turné

Radůza převzala platinovou desku a vyjíždí na jarní turné

Radůza převzala platinovou desku a vyjíždí na jarní turné

Radůza včera (15. března 2018) v pražské Malostranské besedě převzala platinovou desku za album Studna v poušti, které je nyní nominované na cenu Akademie populární hudby Anděl. Oblíbená písničkářka se chystá se svojí kapelou na jarní část turné, kde například vystoupí v divadelních sálech v Českém Krumlově, Táboře, Kolíně, ale také v cirkusovém šapitó v Brně, na zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí či na zahradě základní umělecké školy v Bojkovicích.

Po kratší odmlce se loni na podzim vrátila písničkářka Radůza na koncertní pódia a také vydala své první vánoční album, které pojmenovala Studna v poušti. To se setkalo s velkým zájmem posluchačů i hudebních recenzentů, kteří o něm psali jen v superlativech. Album je nyní nominované na ceny Akademie populární hudby Anděl v kategorii Sólová interpretka. Prodejní úspěch vánočního alba se zpečetil platinovou deskou, kterou Radůza převzala na koncertě 15. března v Malostranské besedě v Praze. Platinovou desku jí předala ředitelka Supraphonu Iva Milerová.

 

Album Studna v poušti vydala Radůza na svém vlastním labelu Radůza Records a do exkluzivní distribuce je svěřila Supraphonu. Nahrávka vyšla v září 2017 nejen na CD, ale i v digitálních formátech mp3 a FLAC. Radůza její úspěch okomentovala: „Nepřemýšlela jsem nad tím, jak moc bude deska komerčně úspěšná. Prožívala jsem v životě nehezké období, a proto jsem se chtěla obklopit něčím příjemným. A vzpomínky na Vánoce, na dětství se ze mě vysypaly zcela spontánně.“RADŮZA & KAPELA - JARNÍ TURNÉ 2018

20.3. Žďár nad Sázavou, Městské divadlo

21.3. Český Krumlov, Městské divadlo

22.3. Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

  5.4. Kolín, Městské divadlo

10.4. Hranice, Divadlo Stará Střelnice

11.4. Přerov, klub Teplo

19.4. Dvůr Králové, Hankův dům

20.4. Krnov, Kofola Music Club

21.4. Králíky, klub Na Střelnici

25.4. Praha, Divadlo Gong

15.5. Studénka, Dělnický dům

16.5. Brno, cirkusové Šapitó

17.5. Praha, Kulturní centrum Zahrada

25.5. Nová Paka, kino

30.5. Valašské Meziříčí, sál v zámku Žerotínů

31.5. Bojkovice, zahrada ZUŠweb stránky:
www.raduza.cz

multilink: https://supraphon.lnk.to/RaduzaStudnaVPousti