Rádio Nostalgie zahájilo začátkem roku vysílání

Rádio Nostalgie zahájilo začátkem roku vysílání

Rádio Nostalgie zahájilo začátkem roku vysílání

Začátkem roku zahájilo vysílání rádio Nostalgie zaměřené na československé a zahraniční taneční hity let 70-90

Pokusy zobrazit média na počítačích sahají až do poloviny 20. století. Ke konci 80 let byly spotřebitelsky orientované počítače dostatečné výkonné na to, aby spouštěly různá média. Co se týče vysílání a přijímání zvuku je podobné klasickému rádiu. Mnohé internetové rádia existují souběžně se svými klasickými pozemními verzemi. Existují však i čistě internetová rádia. Začátkem letošního roku rozšířilo nabídku další české internetové rádio pod názvem rádio Nostalgie.

„Moderní doba umožňuje jednoduše si zvolit oblíbené rádio a můžete ho pouze pomocí internetového prohlížeče poslouchat i ve vašem počítači. To bylo pro mne velkou inspirací. Naše internetové rádio Nostalgie je dostupné z jakéhokoliv místa na světě s připojením na internet. Příprava k zahájení vysílání trvala 12 měsíců. Skladby do playlistu jsem vkládal tak aby nabídka zasáhla co nejširší posluchačskou základnu. Je sestaven z celkem 3 000 oblíbených česko-slovenských a zahraničních tanečních hitů let 70-90tých. Jsem profesionální diskžokej a všechny skladby jsem odehrál na mých produkcích“, svěřuje se zakladatel a majitel rádia Nostalgie Jiří Brejník a dodává:“Posluchači si na rádiu Nostalgie mají možnost poslechnout skladby, na které se již dávno zapomnělo, nebo nemají takový prostor v současné dramaturgii v jiných internetových rádiích, nebo tradičních lokálních stanicích.

My nabízíme požadovaný druh hudby bez moderátorských vstupů. Je příjemným zjištěním, že po třech měsících je o naše rádio takový zájem. Máme řadu pozitivních ohlasů nejenom z Čech, ale i ze zahraničí. Zasílají nám mnoho žádostí o skladby na přání, vzpomínají i na další skladby na které nostalgicky vzpomínají. V současné době jsme v kontaktu s celou řadou českých a slovenských interpretů a hudebních skupin, které nám zasílají své zdravice pro posluchače a hudební novinky, které rádi zařadíme do rotace rádia Nostalgie“.

Přejeme novému internetovému rádiu Nostalgie mnoho nových posluchačů.