PUMA Women představuje tenisky NOVA

PUMA Women představuje tenisky NOVA

PUMA Women představuje tenisky NOVA

PUMA Women představuje tenisky NOVA
Nové sneakersky nosí i Cara Delevingne
PUMA Women přináší sneakersky NOVA, zbrusu nové boty pro ženy, které se nebojí výzev. Retro styl devadesátých let je stále v kurzu, proto PUMA vytvořila tuto osobitou siluetu tenisek pro ženy v běžeckém stylu.
Nové tenisky nosí i ambasadorka PUMA Women a kampaně #DOYOU Cara Delevingne. Následující sezónu jaro a léto 2019 ovládne právě tato nepřehlédnutelná bota, která spojuje běžecký design a retro prvky. Vrchní část boty je ušita z prodyšného materiálu, který překrývají kožené prvky v jemných líních, devadesátkový design tvoří robustní členěná podrážka.
Novinka bude dostupná v celo černé variantě s bílou podrážkou PUMA black a v jemné dívčí s růžovými detaily PUMA White– Pale Pink.


Obě varianty boty budou dostupné od 14.2. na PUMA.com. V České republice a na Slovensku budou k dispozici u prodejců Footshop, Queens, UrbanStore, A3 Sport, Espace Sport, Top4Sport, Aranburu a Vemzu.
PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.