PUMA VYRÁŽÍ DO ULIC S NOVÝMI IGNITE LIMITLESS

PUMA VYRÁŽÍ DO ULIC S NOVÝMI IGNITE LIMITLESS

PUMA VYRÁŽÍ DO ULIC S NOVÝMI IGNITE LIMITLESS

 Kanadský zpěvák The Weeknd ambasadorem hi-tech novinky

Herzogenaurach, Německo (2. února 2017) – PUMA představila v rámci své kampaně „Run the Streets“ novou lifestyle botu IGNITE Limitless, která v sobě spojuje prvky technicky náročného běhu a futuristický styl. Hlavní tváří kampaně je zpěvák The Weeknd.

Kampaň „Run the Streets“ je poselstvím pro ty, jež následují své instinkty a žijí život na plné obrátky. Nové boty IGNITE Limitless jsou navrženy na míru všem příznivcům městského prostředí. Díky bočnímu zpevnění, voděodolnému materiálu a výraznému brandingu mění tyto boty zažitá pravidla. I proto si je do svého videoklipu vybral kanadský zpěvák The Weeknd.

IGNITE Limitless poskytují vysoký stupeň pohodlí díky stylovým a ochranným prvkům. Celkový design boty je ovlivněn městskou atmosférou. Pěna IGNITE v podrážce poskytuje vynikající odpružení, které tlumí dopady a zároveň poskytuje optimální odezvu každého kroku, a tím zvyšuje návratnost energie. Ochranná konstrukce a popruh v přední části nabízí nezbytnou podporu, zatímco dynamický střih z elastického neoprenu umožňuje pohodlný pohyb a svrchní materiál prodyšnost. Reflexní detaily zlepšují viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách měst, která nikdy nespí.

IGNITE Limitless jsou k dostání ve třech barevných provedeních od 2. 2. 2017 v prodejně PUMA Concept Store v OC Palladium v Praze, v prodejnách A3 Sport, Footshop, Sneakers Molo, Urban Store a na www.puma.com.

 

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.