PUMA představuje technologii PWRCOOL

PUMA představuje technologii PWRCOOL

PUMA představuje technologii PWRCOOL

PUMA PŘEDSTAVUJE KOLEKCI PWRCOOL

S CHLADICÍ TECHNOLOGIÍ

 PWRCOOL pomáhá udržet tělo v optimální teplotě pro udržení energie
 

PUMA představuje PWRCOOL, chladicí technologii, která udržuje tělo v optimální teplotě pro delší zachování energie. Technologie PWRCOOL je součástí oblečení a bot ze sportovní kolekce.

Obuv z kolekce PWRCOOL disponuje podšívkou jazyka ComfortTemp pro regulaci tělesné teploty. Oblečení má po vnitřních stranách chladivý potisk PWRCOOL, jenž se aktivuje vlhkostí - když se zpotíte, ochladí vás. Nová kolekce PWRCOOL je navíc vyrobena z vysoce funkčního materiálu CoolCELL, který odvádí pot od pokožky. Anatomicky umístěné větrání pomáhá v regulaci tělesné teploty. Technologie CoolCELL zkrátka udržuje tělo v chladu a suchu během celého sportovního výkonu.

 

Karin Baust, obchodní ředitelka společnosti PUMA pro běh a trénink, uvedla: „Při navrhování PWRCOOL jsme mysleli zejména na pohodlí sportovce. PWRCOOL poskytuje sportovcům komfort i ve velmi teplém počasí, a umožňuje tak maximalizovat jejich trénink.“

Dlouhodobá spolupráce s jamajskými sportovci umožnila společnosti PUMA testovat PWRCOOL v horkém jamajském prostředí, které bylo pro vývoj této technologie ideální. Jamajský překážkář a olympijský medailista Hansle Parchment řekl: „Žít a trénovat na Jamajce je báječná věc, ale teplé podnebí je náročné a občas vyčerpávající. PWRCOOL je skvělá technologie, která pomůže se s tím poprat – obojí funguje výborně, jak boty, tak oblečení. Tato kolekce se mi moc líbí, zvláště pak IGNITE PWRCOOL jsou opravdu skvělé.“

Kolekce PWRCOOL je k dostání v obchodě PUMA v pražském Palladiu, v prodejnách A3 Sport a na www.puma.com.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.