PUMA představuje ignite ultimate  a SPEED 600 IGNITE

PUMA představuje ignite ultimate a SPEED 600 IGNITE

PUMA představuje ignite ultimate a SPEED 600 IGNITE

PUMA představuje ignite ultimate a SPEED 600 IGNITE

Světová sportovní značka představuje dva nové modely běžeckých bot s inovativní pěnou IGNITE pro maximální odpružení a citlivost

 

Poté, co PUMA v roce 2015 představila běžeckou novinku IGNITE, uvádí nyní její dvě nejnovější verze s názvem PUMA IGNITE Ultimate a PUMA SPEED 600 IGNITE.
Oba modely disponují inovativní pěnou IGNITE, která poskytuje vysokou návratnost vydané energie a déletrvající odpružení i citlivost. Běžecké boty PUMA IGNITE nabízí maximální pohodlí a umožňují běžci zůstat déle v pohybu.

 

Díky speciální mezipodešvi modelu PUMA IGNITE Ultimate dochází ke kompresi boty během došlapu na zem, následný odraz potom zvyšuje návratnost energie. Drážky po celé délce boty pomáhají kopírovat přirozený pohyb chodidla při běhu. Během příprav na letní olympijské hry v Riu budou v IGNITE Ultimate trénovat ti nejlepší atleti PUMY včetně Usaina Bolta, nejrychlejšího muže planety. Kohei Hagio, senior produktový manažer značky PUMA pro běžeckou a tréninkovou obuv, řekl: „V PUMĚ neustále přicházíme s inovacemi všech našich produktů, je to nekonečný vývoj, jehož cílem je vytvořit nejrychlejší produkty na trhu. S modelem IGNITE Ultimate jsme technologii IGNITE ještě více vylepšili.“

 

IGNITE Ultimate jsou k dostání ve vybraných prodejnách A3Sport, Sportisimo, Intersport, a PUMA Concept Store v pražském OC Palladium a dále na www.a3sport.cz, www.sportisimo.cz, www.intersport.cz, www.sporty.cz a www.puma.com/running.
Také model PUMA SPEED 600 IGNITE je výsledkem neustálých technických a produktových inovací. Součástí řady Speed jsou boty pro všechny typy běžců. Speciálně navržená přední část bot SPEED 600 umožňuje běžci dosáhnout ještě větší rychlosti. Technologie EVERFIT+ stabilizuje chodidlo, aniž by noze bránila v přirozeném pohybu. Strategicky umístěné reflexní prvky zajišťují viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách.

Běžecké boty SPEED 600 IGNITE jsou k dostání ve vybraných prodejnách Sportisimo, v prodejně PUMA Concept Store v pražském OC Palladium a dále na www.sportisimo.cz a www.puma.com/running.