PUMA Fenty by Rihanna na jaro a léto je nyní dostupná

PUMA Fenty by Rihanna na jaro a léto je nyní dostupná

PUMA Fenty by Rihanna na jaro a léto je nyní dostupná

KOLEKCE PUMA FENTY BY RIHANNA SS17 V ČESKÉ REPUBLICE

 První produkty inspirované 18. stoletím v kombinaci se sportovním lookem
budou k dispozici již v březnu

Herzogenaurach, Německo (9. března 2017) – Zatímco byla v pondělí na pařížském týdnu módy představena kolekce FENTY x PUMA AW17, do obchodů se od 9. března dostává řada na jaro a léto. Mísí se v ní inspirace 18. stoletím, francouzským rokokem a neoklasicismem a sportovním pouličním stylem. Produkty se budou v obchodech po celém světě objevovat postupně až do června, první vlna proběhne již v březnu.

Jarní kolekce je charakteristická mixem extravagantních materiálů, složitých volánů, plisování, krajek, korzetových forem, hravých mašlí a proplétáním mužských a ženských aspektů. To vše v jemných odstínech růžové, mátové, levandulové a bílé. Rihanna rovněž zůstala věrná sportovnímu dědictví značky PUMA a proměňuje v nové struktury tradiční běžecké soupravy, boxerské oblečení, tenisové šaty či polo trika. Kolekce si hraje s tvary a velikostmi, nechybí ani oversized modely.


 
„Je to, jako kdyby Marie Antoinetta vyrazila do tělocvičny,“ řekla Rihanna o kolekci. „Jsem nadšená, že je kolekce konečně venku. Byla to velká zábava a zajímavá zkušenost, něco tvořit, pak to vidět na molech a nakonec i v obchodech. Už se těším, jak ji budou nosit lidi venku na ulici, jak vše zkombinují a jak zakomponují modely z řady FENTYxPUMA do svého každodenního života,“ dodala zpěvačka.

Jako první budou do prodeje uvolněny jedinečné boty, které způsobily pozdvižení již loni v září při své prezentaci na přehlídce v Paříži. FENTY x PUMA Bow Slides v olivové a stříbro-růžové pozdvihují obyčejnou letní obuv k bazénu do nových sfér, a to díky té nejjemnější kůži a výrazné mašli. FENTY x PUMA Bow Sneaker, velmi ženská verze kultovních běžeckých bot Trinomic, je laděna do stejných tónů. FENTY x PUMA Sneaker Boot Zip využívají platformy, zajímavého řešení zipů a kombinací saténu a kůže. Čtvrtou botou v kolekci je FENTY x PUMA Lace Up Heel z prémiové kůže s jehlovým podpatkem.
 
Další produkty z kolekce, včetně oblečení a doplňků, budou v prodeji v průběhu dubna, května a června. V České republice budou vybrané produkty kolekce FENTY k dostání exkluzivně v prodejně Footshop v Praze. Kolekce bude k dispozici i na puma.com.