PUMA dámská MÓDNÍ kolekce podzim/zima 2015

PUMA dámská MÓDNÍ kolekce podzim/zima 2015

PUMA dámská MÓDNÍ kolekce podzim/zima 2015

Dámské boty R698 FAST GRAPHIC z rodiny PUMA Trinomic jsou vyrobeny z kombinace síťoviny a kůže. Technologie PUMA Trinomic se zrodila v raném období běžeckého boomu, kdy se sport začínal přesouvat ze závodišť do ulic. Revoluční technologie dostala první podobu na přelomu 80. a 90. let, jejím základem byly buňky ve tvaru plástve. Z tohoto původního konceptu se postupně vyvinula dnešní známá technologie PUMA Trinomic, která je v oblasti paty a přední části chodidla tvořena vzduchem naplněnými šestihrannými buňkami. Nový model R698 FAST GRAPHIC v černém barevném provedení je doplněn barevným potiskem na vnitřním i vnějším boku boty.
 

Dámské boty R698 FAST GRAPHIC  Doporučená MOC: 2 499 Kč 

Mikina na zip PUMA BLURRED BOMBER má dvě postranní kapsy a žebrovaný náplet u krku, na rukávech a na dolním lemu. Mikina má vypasovaný střih a skvěle padne. Originální potisk zaujme na první pohled.
 


Mikina na zip PUMA BLURRED BOMBER Doporučená MOC: 2 199 Kč

Dámské tepláky PUMA SWEAT PANTS jsou vyrobeny z pohodlného materiálu, v pase mají stahovací šňůrku a po stranách pruhy ze síťoviny. Tepláky mají jednoduchý design a hodí se na jakékoliv volnočasové aktivity.

 Dámské tepláky PUMA SWEAT PANTS Doporučená MOC: 1 699 Kč