PUMA BY RIHANNA: Nové barvy tenisek Creeper

PUMA BY RIHANNA: Nové barvy tenisek Creeper

PUMA BY RIHANNA: Nové barvy tenisek Creeper

Ve spolupráci s RIHANNOU společnost PUMA představuje tři nové barevné verze tenisek PUMA Creeper. Model PUMA Creeper vznikl pod značkou FENTY a pod vedením Rihanny, kreativní ředitelky a ambasadorky značky PUMA. Creeper kombinuje ikonické tenisky PUMA Suede s lehce punkovými a rebelskými prvky.

 

S uvedením PUMA Creeper pomohl Rihanně její kamarád Travi$ Scott, muzikant a hudební producent. Scott je také součástí vůbec první kampaně PUMA BY RIHANNA, kterou Rihanna sama režírovala.

 

„Jsem nadšená, že mohu světu konečně představit PUMA Creeper,” říká Rihanna. “Partnerství se značkou PUMA mi dává příležitost tvořit unikátní a netradiční kousky. Klasické modely od PUMY jsem obohatila o vlastní nápady. Výsledkem je PUMA Creeper. To, že se ke mně přidal Travi$ Scott a pomohl mi s mou první kolekcí, je prostě báječné,“ dodává Rihanna.

 

PUMA Creeper přetváří klasické tenisky PUMA Suede, které Rihanna oživila o zvýšenou podrážku (“creeper”), paletu nových barev a kombinaci různých materiálů. Boty jsou v limitované edici dostupné na PUMA.com.