PUMA A ZNAČKA RHUDE SPOJILY SÍLY PRO MINIMALISTICKOU UNISEX KOLEKCI

PUMA A ZNAČKA RHUDE SPOJILY SÍLY PRO MINIMALISTICKOU UNISEX KOLEKCI

PUMA A ZNAČKA RHUDE SPOJILY SÍLY PRO MINIMALISTICKOU UNISEX KOLEKCI

PUMA a značka RHUDE, založená v roce 2015 návrhářem Rhuigim Villaseñorem, spojily síly a společně představují novou a originální unisex kolekci. Značka RHUDE prosazuje nový přístup k módě a minimalistickou estetiku, kterou kombinuje se streetovou módou. Rhugi Villaseñor pro svou první spolupráci se značkou PUMA zvolil ikonické produkty PUMA, který obohatil svým nezaměnitelným rukopisem, neotřelými vzory i barvami.

„Díky tomu, že jsem do USA emigroval až před nástupem na střední školu, vnímám aspekty značky jiným způsobem než mnozí jiní američtí návrháři. Logo může mít samo o sobě velkou sílu a váhu. Skutečnost, že mohu spojit svůj brand s právě tak silnou značkou, jako je PUMA, je pro mě jedním ze splněných snů, “ vysvětluje zakladatel značky Rhuigi Villaseñor.

V celé kolekci oblečení i bot je patrný minimalistický přístup a cit pro jemnou barevnou kombinaci. Tmavé barvy jsou kombinovány s krémovými tóny a s výrazným mentolovým detailem.

Kolekce obsahuje kabáty, trička, kalhoty a hned několik kultovních siluet bot PUMA. Tenisky PUMA CELL Alien RHUDE inspirované devadesátými lety přicházejí v tmavé barvě s koženými detaily a s mohutnou krémovou podrážkou. Sbírka zahrnuje i oblíbený typ tenisek PUMA ALTERATION RHUDE v jemných béžových tónech a kotníčkové PUMA Basket ’68 OG Mid RHUDE se stříbrnými detaily na boku boty. Nezaměnitelná spolupráce značek přináší i retrem inspirované PUMA Palace Guard RHUDE v šedé variantě.

Vybrané tenisky a produkty z nové kolekce budou dostupné koncem srpna a září u prodejců Queens a Footshop.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.

RHUDE je značka, kterou založil v roce 2015 Rhuigi Villaseñor. Rhuigi je návrhář zaměřující se především na minimalistický a bezstarostný styl. který kombinuje se streetwearovou módou a s použitím jemným tkanin. Značka RHUDE představuje mladou eleganci pomocí jednoduchého a funkčního oblečení.