PUMA a britská návrhářka Sophia Webster přináší novou kolekci inspirovanou 80. léty

PUMA a britská návrhářka Sophia Webster přináší novou kolekci inspirovanou 80. léty

PUMA a britská návrhářka Sophia Webster přináší novou kolekci inspirovanou 80. léty

Návrat v čase za neony a cvičebními úbory

Sportovní značka PUMA a Sophia Webster ovládají sezónu jaro léto 2019 s nepřehlédnutelnou zářivou kolekcí dámského a dětského oblečení a tenisek PUMA. Návrat do barevných 80. let, inspirace tréninkovým oblečením a vášeň pro tanec. To je nová PUMA retro spolupráce s britskou návrhářkou Sophií Webster určena pro odvážné a sebevědomé ženy.

Sophia Webster známá svým nezaujatým smyslem pro styl je především návrhářkou obuvi a doplňků, ve kterých kombinuje ženský styl a originální detaily. Pro její nejnovější kolekci ve spolupráci s PUMA využívá svého typického rukopisu a spojuje sportovní styl s výraznými doplňky, pro které nalezla inspiraci v 80. letech.

Klasickým teniskám PUMA dodala svěží a nezapomenutelný vzhled díky neonovým a pastelovým odstínům, které připomínají atmosféru letního festivalu. Elegantní styl Sophie spojila s bláznivými detaily i zářivými barvami v klasických siluetách bot PUMA Sude, Muse, CALI i Thunder.

Růžová verze boty CALI SOPHIA WEBSTER je složena z třpytivé a lesklé vrchní vrstvy a z klasické robustní podrážky. V oblíbené tenisce Thunder SOPHIA WEBSTER je spojen masivní styl tenisek a elegantní ženský rukopis. Neoprenový vršek boty zdobí jemná bílá krajka, která tvoří kontrast s dělenou gumovou podrážkou v neonových barvách. Typ boty Muse je doplněn barevným detailem připomínající retro nákupní košík, který obepíná kotník nohy.

S kouskem z nové kolekce rozhodně nezapadnete v davu. Vybrat si můžete z široké nabídky obuvi i oblečení – od krátkých topů, šortek až po mikiny a sportovní sety.

Vybrané produkty z kolekce budou v České republice dostupné od poloviny května u prodejců Top4Sport, Espace a Slowatch.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.

Sophia Webster je britská designérka doplňků a bot. V roce 2012 si založila svou první značku a stala se známou díky svému typickému rukopisu, ve kterém kombinuje ženský styl a sofistikované detaily. Její boty, kabelky a mini kolekce jsou dostupné po celém světě v předním obchodních domech a prodejnách. www.sophiawebster.com @sophiawebster #sophiawebster