Psycho thriller Manželova žena

Psycho thriller Manželova žena

Psycho thriller Manželova žena

Milí čtenáři,

  představujeme vám knižní novinku z produkce Mladé fronty, knihu Manželova žena od britské autorky Jane Corryové. Příběh odvíjející se na stupnici: láska - manželství - vražda slibuje napětí až do posledních stránek. Dá se však zachránit manželství, které je postavené na lži?

Anotace ke knize:

Oko za oko, ženu za ženu. Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem. Když se mladá advokátka Lily provdá za Eda, je pevně rozhodnutá za své manželství bojovat. Hodlá nechat tajemství minulosti za sebou. Jenže pak začne pracovat na svém prvním případu vraždy a seznámí se s Joem, odsouzeným vrahem, který ji podivně přitahuje. Kvůli kterému bude brzy ochotná riskovat takřka vše. A Lily není jediná, kdo má tajemství. Sousedce Carle je sice teprve devět, ale už ví, že tajemství jsou mocnou zbraní. Že díky nim může získat, cokoli chce. Když se Carla po šestnácti letech objeví před Lilyiným prahem, spustí řetězec událostí, který může skončit jen jedním způsobem.

Na jaře roku 2018 chystá Mladá fronta novou knihu této britské spisovatelky, Blood sister, která se momentálně drží na šestém místě žebříčku nejprodávanějších knih ve Velké Británii.