Protože milujeme obuv

Protože milujeme obuv

Protože milujeme obuvNový mezinárodní slogan společnosti Deichmann - Protože milujeme obuv

A přesně s tímto mottem v mysli jsme pro vás vybrali nejkrásnější modely do nového přehledu módních trendů pro sezónu Jaro / Léto 2014. Trendy v módní obuvi na Jaro / Léto 2014V nadcházející sezóně Jaro / Léto 2014 nás překvapivě čeká dechberoucí výběr kozaček! Můžeme se těšit na nezateplené letní kozačky, jednou v šik klučičím stylu, jindy se vzdušným perforováním, potom zase s atraktivními výkroji. Nosit se budou také nýtované řemínky a okázale blyštivý hiphopový styl. Jaro nás láká do svých spárů také lodičkami, obuví s otevřenou špičkou a obuví s T-pásky přes nárt. Opomenout nesmíme ovšem ani pohodlnou obuv na nízké podešvi: čekají nás čím dál tím víc trendy mokasíny, ale pozadu za nimi nezůstávají ani milované balerínky. Na teplejší období si do skřínek na obuv můžeme připravit hned několikery letní sandály na nízké podešvi, které už samy o sobě navodí skvěle odlehčenou letní atmosféru. V barevné paletě letních tónů se pevně usadily blyštivá zlatá, stříbrná a bronzová a jejich metalické tónování. Smart Shopping de luxe Obuv, kam se podíváš… tak to rozhodně platí pro společnost Deichmann, která se svými 100 pobočkami a online shopem v České republice zvedá tep každému milovníkovi módy a módní obuvi! Trendy modely na nadcházející sezónu Jaro / Léto najdete v prodejnách Deichmann, jako vždy s garancí nejlepší ceny.

balerínky

Nové top trendy v módní obuvi:

• TO NEJLEPŠÍ Z POLOKOZAČEK: Je úplně nemožné říct si dost! Nové letní polokozačky si v srdcích milovnic módy našly své pevné místo a přesvědčí vás svou rafinovaností a stylem!

• VYKROJENÁ OBUV: Nový trend výkrojů vnáší do módní obuvi čerstvý vítr – a to doslovai v přeneseném slova smyslu! Vykrojená obuv se dobře nosí, snadno se kombinuje… moderní umění v praxi!

nový trend

• MILUJEME MOKASÍNY: Ženy se emancipovaly také v módě a dávají přednost pohodlné obuvina nízké podešvi nejen na každodenní nošení, ale i při zvláštních příležitostech. Skvělé je to, že se jimnyní nabízí v takovéto obuvi obrovský výběr!

• NÍZKÉ PODEŠVE: Jednoduchá nazouvací obuv a balerínky na nízkých podešvích: mají něcodo sebe! Užijete si je v puristickém stylu, zdobené nýty, decentními ozdobnými kamínky nebo třebav leopardím vzoru!

• Č E R N Á & B Í L Á : Každá z těchto dvou královských barev je sama o sobě vyjádřením módního postoje,ale když se sejdou dohromady, také jim to moc pěkně ladí. Pojďte i letos v létě slavit s námijejich společenství! Černá a bílá vedou!

• MILUJEME SANDÁLY I-II: Módním letním sandálům kralují opravdu nízké podešve. A tak se můžeme těšit na páskové sandály, obzvlášť populární budou T-pásky přes nárt a řemínky kolem kotníku, z barev jasně vedou elegantní odstíny hnědé.

• MILUJEME SANDÁLY III-IV: I sandály na tenké podešvi okusily něco z metalického trendu, a proto se můžeme pyšnit třpytivými zlatými, stříbrnými i bronzovými odlesky jejich tenkých elegantních pásků.• ČERNÉ LÉTO: Černá se nosí prostě pořád! A bude to platit i v nadcházejícím létě. Nové černé kráskyv podobě ležérně elegantních páskových římských sandálů už se na vás těší!

• NEJEN KLÍNKY: Ani v létě 2014 se bez nich neobejdeme: klínové podpatky! Tento milovaný tvar podpatkuse obzvlášť dobře snáší s letními sandály a korkovým vzhledem. Kombinace vyšší podešve a klínového podpatku se postará o bezpečný a pohodlný krok! Zapomenout nesmíme ani na sandálkyna ultra vysokém podpatku.