Programové tipy HBO na září

Programové tipy HBO na září

Programové tipy HBO na září

Nedělní premiéry nabízejí široký výběr z různých žánrů. Náš tip měsíce je Dunkerk režíséra Christophera Nolana, který získal tři Oscary a uvidíte ho 30. 9. ve 20:00 na HBO. Dětem i dospělým udělá radost novinka od Pixaru Coco (2. 9.). Drama z tenisového prostředí Borg vs. McEnroe nabízí pohled do pozadí jednoho z největších tenisových zápasů všech dob (23. 9.). A nebo se můžete těšit na dobrodružnou komedii Jumanji: Vítejte v džungli (16.9.) s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli.

Nový seriál, který si nenechte ujít, je Jarmark Marnosti (Vanity Fair), ten sleduje příběh Becky Sharp a její snahy se dostat do srdce anglické smetánky. Jedná se o adaptaci literární klasiky Williama Makapeace Thackerayho z roku 1848 a premiéra je už 4. 9. (na HBO GO uvidíte nové epizody vždy o den dříve, od 3. září).

Vrací se i seriál The Deuce: Špína Manhattanu se svou druhou řadou a to 10. září. Zpátky je samozřejmě James Franco ve své dvojroli a náš příběh o vzniku pornoprůmyslu v New Yorku se posune o pět let dopředu.

Znovu vám chceme doporučit premiéru úspěšného dokumentu z produkce HBO Europe, Až přijde válka (13. 9.), uvedeným letos na Berlinale. Téma dokumentu je i nadále velmi aktuální a aktivity skupiny Slovenskí Branci jsou pod drobnohledem médií a politiků v Čechách a na Slovensku.

Na Cinemaxu uděláme radost fanouškům Toma Cruise, uvedeme totiž hned 4 filmy s tímto hercem v hlavní roli. Jedná se o Collateral, Firma, Tropická bouře a Válka světů.

Na HBO GO najdete opět dvě další řady Teorie velkého třesku a také dva nové seriály. Jedná se o novinku K smíchu (Kidding), kde exceluje Jim Carrey v hlavní roli v režii Michela Gondryho a nebo Čas Čarodějnic (A Discovery of Witches) s Teresou Palmer. Čas Čarodějnic je žánrem podobný knihám a filmům Stmívání (nechybí tam upíři, čarodějky a nadpřirozené schopnosti v našem světě), zatímco komedii K smíchu uvidíme pohledem postaršího komika Jeffa (Carrey), kterému se začne pod rukama bortit jeho kariéra úspěšného komika od 10.září.