Program Městských divadel pražských - listopad 2017

Program Městských divadel pražských - listopad 2017

Program Městských divadel pražských - listopad 2017

Milí čtenáři,
        přinášíme programu Městských divadel pražských (divadla ABC a Rokoko) na listopad a dovolujeme si upozornit na tato představení:

4. 11. Otec - premiéra (Divadlo Rokoko)

11. 11. Teror - premiéra (Divadlo ABC)

18. 11. Noc divadel - Divadelní ABCeda (Divadlo ABC)

18. 11. Noc divadel - Scénické čtení (Divadlo Rokoko)

18. 11. Noc divadel - koncert Šedesátky (Divadlo ABC)

Program Městských divadel pražských – listopad 2017

Divadlo ABC

1.         19:00   August August, august

2.         19:00   Listopad

3.         19:00   Vím, že víš, že vím...

4.         19:00   Macbeth

5.         19:00   Deštivé dny – pronájem Divadlo Ungelt

6.         19:00   Shirley Valentine

7.         19:00   Evžen Oněgin – zadáno

8.         19:00   Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách – částečně zadáno

9.         11:00   Teror – 1. veřejná generálka

19:00   Holky z kalendáře

10.       11:00   Teror – 2. veřejná generálka

11.       19:00   Teror – premiéra

13.       19:00   Teror – předpl. sk. V

14.       19:00   Vím, že víš, že vím... + prohlídka zákulisí

15.       19:00   60’s aneb Šedesátky – předpl. sk. A

16.       19:00   Shirley Valentine + prohlídka zákulisí

17.       19:00   Bedřich Smetana: The Greatest Hits + prohlídka zákulisí

18.       14:00   Divadelní ABCeda – hravé odpoledne pro děti

17:00   Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

21:30   Noc divadel (koncert Šedesátky)

19.       19:00   Peklo v hotelu Westminster – Dobřichovická DS – pronájem

20.       19:00   Na miskách vah + prohlídka zákulisí

21.       19:00   Teror

22.       19:00   Jméno*   Pronájem

23.       19:00   Vím, že víš, že vím...

24.       10:00   V+W Revue – pro školy

19:00   V+W Revue + prohlídka zákulisí

25.       16:00   Pan Kaplan má třídu rád – zadáno

26.       18:30   Acis a Galatea – pronájem

28.       19:00   Macbeth

29.       19:00   Romulus Veliký

30.       19:00   60’s aneb Šedesátky

Malá scéna ABC

4.         14:00   Žít srdcem (seminář) – pronájem

10.       19:00   DS Sumus – pronájem

21.       11:00   Tanec smrti

27.       19:00   DS Sumus – pronájem

 

Divadlo Rokoko

1.         19:00   Premiéra mládí – pro předplatitele a členy KD za 90 Kč

2.         11:00   Otec – 1. veřejná generálka

19:00   Noc bláznů – zadáno

3.         11:00   Otec – 2. veřejná generálka

4.         19:00   Otec – 1. premiéra

6.         19:00   Otec – 2. premiéra, předpl. sk. V

7.         19:00   Kdo se bojí Virginie Woolfové? + prohlídka zákulisí

8.         19:00   Molly Sweeney

9.         19:00   Kancl

10.       19:00   Kancl + prohlídka zákulisí

11.       17:00   Otec – předpl. sk. D

12.       19:00   Rapper – DS Frída – pronájem

13.       19:00   Oddací list + prohlídka zákulisí

14.       19:00   Konkurz

15.       10:00   Čapek – pro školy

19:00   Čapek

16.       19:00   Návštěvy u pana Greena – pronájem

17.       19:00   Želary

18.       16:30   Noc bláznů

20:00   Noc divadel (scénické čtení)

19.       19:00   Čas žít – DS Slepýš – pronájem

20.       19:00   Happy End

21.       19:00   Strýček Váňa

22.       19:00   Otec

23.       19:00   Hodina před svatbou

24.       19:00   Konkurz + prohlídka zákulisí

25.       17:00   Top Dogs

26.       14:00   Advent v divadle – pronájem

16:00   Advent v divadle – pronájem

18:00   Advent v divadle – pronájem

27.       19:00   Ondřej Ruml – One Man Show Tour NAHUBU – koncert

28.       19:00   Premiéra mládí + prohlídka zákulisí

29.       19:00   Oddací list

30.       15:00   Čapek – pro KMD

19:00   Čapek + prohlídka zákulisí

Zájezdy

Želary, Jablonec nad Nisou, 16. 11. od 19 h

Evžen Oněgin, Třebíč, 22. 11. od 19 h

Listopad, Lublaň, 27. 11. od 19 h

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, Kladno, 27. 11. od 16 h a od 19:30 h