Program Městských divadel pražských – duben 2018

Program Městských divadel pražských – duben 2018

Program Městských divadel pražských – duben 2018

Divadlo ABC

2.         19:00   Bedřich Smetana: The Greatest Hits

3.         19:00   Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

4.         19:00   Teror

5.         19:00   Macbeth

6.         19:00   60’s aneb Šedesátky

7.         11:00   Fíha tralala Rok – host

            17:00   Fíha tralala Rok – host

8.         11:00   Fíha tralala Rok – host

            17:00   Fíha tralala Rok – host

9.         19:00   I♥MAMMA

10.       19:00   Holky z kalendáře

11.       19:00   Na miskách vah + prohlídka zákulisí

12.         9:30   Na miskách vah – dopolední představení pro veřejnost

13.       19:00   Teror

14.       17:00   Shirley Valentine + prohlídka zákulisí

15.       15:00   Jedeme vlakem směr Jevíčko – host Dětská opera Praha

16.       19:00   V+W Revue + prohlídka zákulisí

17.       10:00   V+W Revue – pro školy

                       19:00   I♥MAMMA

18.       19:00   Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

19.       10:00   Lakomá Barka – pro školy

            19:00   August August, august

20.       19:00   Vím, že víš, že vím… + prohlídka zákulisí

21.       14:00   Divadelní ABCeda – hravé odpoledne pro děti 3-7 let

            17:00   Evžen Oněgin

22.       19:00   Ondřej Havelka a jeho Melody Makers Rapsodie v modrém pokoji – host

23.       19:00   I♥MAMMA – předpl. sk. A

24.       19:00   60’s aneb Šedesátky

25.       19:00   Vím, že víš, že vím…

26.       19:00   Listopad + prohlídka zákulisí

27.       19:00   Shirley Valentine

28.       17:00   Shirley Valentine – 650. repríza

29.       19:00   Deštivé dny – host Divadlo Ungelt

30.       19:00   Pan Kaplan má třídu rád

Malá scéna ABC

21.       10:00   Herecký kurz pro neherce

24.       11:00   Tanec smrti – pro seniory


Divadlo Rokoko

2.         19:00   Čapek

3.         19:00   Otec + prohlídka zákulisí

4.         19:00   Konkurz

5.         19:00   Premiéra mládí + prohlídka zákulisí

6.         19:00   Návštěvy u pana Greena – host

7.         17:00   Noc bláznů – dámská jízda

8.         19:00   Čas žít – host DS Slepýš

9.         10:00   Čapek – pro školy

            19:00   Idiot

10.       19:00   Kancl + prohlídka zákulisí

11.       10:00   Idiot – pro školy

            19:00   Top Dogs

12.       19:00   Molly Sweeney – pro předplatitele a členy KD za 90 Kč

13.       19:00   Oddací list + prohlídka zákulisí

14.       17:00   Hodina před svatbou

16.       10:00   Želary – pro školy

            19:00   Premiéra mládí

17.       19:00   Čapek + prohlídka zákulisí

18.       10:00   Čapek – pro školy

            19:00   Kdo se bojí Virginie Woolfové?

19.       19:00   Top Dogs

20.       19:00   Otec

21.       17:00   Otec

22.       19:00   Rapper – host DS Frída

23.       15:00   Idiot – pro KMD

            19:00   Idiot    

24.       19:00   Oddací list

25.       19:00   Čapek

26.       19:00   Noc bláznů + prohlídka zákulisí

27.       19:00   Konkurz

28.       17:00   Želary – 100. repríza

30.       19:00   Strýček Váňa

Zájezdy

Listopad, Bratislava, 7. 4. od 19 h

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, Třebíč, 12. 4. od 18 h

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, Jičín, 27. 4. od 19 h