Program Městských divadel pražských - červen

Program Městských divadel pražských - červen

Program Městských divadel pražských - červen

Divadlo ABC

1.         19:00   Listopad

2.         19:00   Teror  - předplatné skupiny D

4.         19:00   August August, august  - derniéra

5.         19:00   Bedřich Smetana: The Greatest Hits

6.         19:00   V+W Revue - derniéra

7.         11:00   Tančírna 1918-2018 – 1. veřejná generálka

            19:00   Holky z kalendáře

8.         11:00   Tančírna 1918-2018 – 2. veřejná generálka

9.         19:00   Tančírna 1918-2018 - premiéra

11.       19:00   Tančírna 1918-2018 – předplatné skupiny V + prohlídka zákulisí

12.       19:00   Pan Kaplan má třídu rád + prohlídka zákulisí

13.       19:00   Vím, že víš, že vím...

15.       19:00   Shirley Valentine + prohlídka zákulisí

16.       19:00   Tančírna 1918-2018

19.       14:00   Listopad + prohlídka zákulisí

20.       19:00   I♥MAMMA

21.       19:00   Vím, že víš, že vím…

22.       19:00   Tančírna 1918-2018

23.       19:00   Poslední soirée aneb Mejdan na rozloučenou – pro předplatitele skupiny V a   členy KD za 90 Kč

            20:30   Největší hity Městských divadel pražských  - party na jevišti

25.       19:00   60´s aneb Šedesátky + prohlídka zákulisí

26.       19:00   60´s aneb Šedesátky

27.       19:00   Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách + prohlídka zákulisí

28.       19:00   Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách + prohlídka zákulisí

29.       19:00   Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

30.       19:00   Shirley Valentine – Akce cihla



Divadlo Rokoko

2.         19:00   Otec

4.         19:00   Otec + pro předplatitele a členy KD za 90 Kč + prohlídka zákulisí

6.         19:00   Idiot

7.         19:00   Kancl + prohlídka zákulisí

8.         19:00   Hodina před svatbou

11.       19:00   Oddací list + prohlídka zákulisí

12.       19:00   Top Dogs - derniéra

14.       19:00   Konkurz

16.       19:00   Premiéra mládí

19.       19:00   Velký sešit – Záhřebské divadlo mladých

20.       19:00   Molly Sweeney - derniéra

21.       10:00   Strýček Váňa – pro seniory

            19:00  Noc bláznů+ prohlídka zákulisí

23.       17:00   Poslední soirée aneb Mejdan na rozloučenou

25.       19:00   Čapek

27.       19:00   Kdo se bojí Virginie Woolfové