Proč se Kyklop fotil nahý?

Proč se Kyklop fotil nahý?

Proč se Kyklop fotil nahý?

Kyklop se ještě před zhubnutím nafotil nahý!

Když se zpěvák  Pavel Vohnout v padesáti rozhodl, že svůj život od základů změní, tohle by nikdo nečekal ... Na vernisáži  Večerní  fotografické školy Centra FotoŠkoda se objevily jeho akty!              

"Ty fotky vznikly úplně náhodou, spontánně", vysvětluje Pavel Vohnout a dodává: "V podstatě šlo       o normální focení na nový obal cédéčka a plakáty ke koncertům s klukama z kapely Blue Rocket. Atmosféra byla tak úžasná, že jsme se u toho pošťuchovali, chechtali, vymýšleli jsme různé možné i nemožné kreace.

Prostě blbli jako děti ..."                                                                                                          

I fotografa Josefa Edvarda Gregora, z jehož dílny nahé Kyklopovy snímky pocházejí, nečekaný zvrat v pózování překvapil: " Kyklopa z ničeho nic napadlo, že se všichni vyfotí nahatí a naběhl na scénu jako první jen s činelem v ruce. Nejdřív jsem vyprskl smíchy, ale pak si řekl: A proč ne?  Všichni rockeři se rádi fotí v naleštěných a okovaných bundách, tak proč je jednou nenafotit tak,  jak je Pán Bůh stvořil ?! Samozřejmě vtipně, nevulgárně a s nadsázkou.  Myslím si, že se nám fotky docela podařily a kromě nich zbude vzpomínka na tu srandu, co jsme u focení zažili. Byly chvíle kdy jsem se s fotoaparátem v ruce popadal za bránici tak, že jsem nebyl schopen vůbec  fotit."                     

Protože výstava ve Vodičkově ulici potrvá až do 29. března, zbývá ještě spoustu času se přesvědčit, jestli nahaté focení opravdu stálo za to!

Zdroj: Kloboukfilm