Proč má Hanka Kynychová důvod k radosti?

Proč má Hanka Kynychová důvod k radosti?

Proč má Hanka Kynychová důvod k radosti?

Že je spojení rychlých aut a krásných žen jako je Hanka Kynychová naprosto přirozené, dokázala oblíbená cvičitelka na akci, kde představila jednoho z velkých mecenášů svého nadačního fondu věnujícího se dětem z dětských domovů.

 

Úspěšný závodník Jakub Kubas ze stáje Appstores Motorsport už za pár týdnů odstartuje novou sezonu a Hanka s ním na oplátku za štědrou podporu dětí bude objíždět všechny jeho startovní země jako Maďarsko, Polsko, Rakousko nebo Slovensko. A jak sama máma tří dětí řídí? „Považuju se za velmi dobrého řidiče. Jezdím svižně, ale myslím si, že mám řízení pevně v ruce. Řídím často, jsem hodně na cestách po celé republice kvůli cvičení, akcím, cestám do dětských domovů nebo za rodinou na Moravu. A myslím, že ani nerozlišuju, jestli jedu s dětmi nebo bez nich. Pořád myslím na to, že je mám.“

 

Na akci se objevila ale i velká spousta dalších řidičů z řad známých tváří. Blondýnky Kateřina Hrachovcová Herčíková nebo Kateřina Kristelová se dokonce svěřily s tím, jaké fígle používají, když jim hrozí pokuta. Braňo Polák si postěžoval, že na závodní auto by jeho řidičské umění asi nestačilo, zato Jakub Kohák by šel do všeho. „Pro mě je auto druhý domov, vozím tam úplně všechno a podle toho to v něm taky vypadá,“ smála se zase herečka Nela Boudová.

 

Dokonce i drobounké dívky jako Míša Doubravová nebo Kristýna Janáčková se s hosty podělily o to, jak zdatnými jsou řidičkami a odpovídat na všetečné otázky Hanky Kynychové se nebál ani starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký v doprovodu své přítelkyně.

 

Hostům se se svým tanečním vystoupením představily také děti z dětského domova v Tišnově, které pravidelně stojí na vítězných příčkách v rámci Hančina projektu Hejbejte se a zpívejte, o hudební doprovod celé akce se postaral muzikant Honza Ponocný.

 

Tentokrát ale málokdo odjel domů vlastním vozem. Na akci se totiž prohýbaly stoly pod dobrým jídlem a pitím…