Probiotický intimní krém ellen® poskytuje pomoc i prevenci

Probiotický intimní krém ellen® poskytuje pomoc i prevenci

Probiotický intimní krém ellen® poskytuje pomoc i prevenci

 

Pocitem suchosti, podrážděním nebo svěděním v intimní oblasti, opakovanými kvasinkovými, bakteriálními infekcemi nebo infekcemi močových cest trpí mnoho žen zejména ve fertilním věku, menopauze i postmenopauze. Důvodů, proč se tak děje, je více. Souvisí s změnou života a frekvencemi civilizačních chorob. Menstruace, hormonální změny či dlouhodobé působení hormonů, kterému je naše tělo vystaveno, stres, nevhodná nebo nadměrná intimní hygiena, intimní holení způsobí narušení přirozené mikrobiální flóry. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit přirozenou a žádoucí rovnováhu mikroflóry v oblasti zevních genitálií, je aplikace nového probiotického intimního krému ellen® s obsahem patentově chráněnou směsí kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® LN®.

Najděte si svůj režim

Krém se aplikuje jednou až dvakrát denně. Jedna dávka krému stačí ve velikosti hrášku stačí jemně rozetřít na citlivá místa a mléčné bakterie si poté poradí samy. „Už po prvním užití, v podstatě ze dne na den, žena pocítí úlevu a při pravidelném užívání (2 až 3 krát týdně) probiotického intimního krému ellen® dojde maximálně do tří měsíců k úplnému vymizení problémů, potvrzuje Doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc., přední český odborník v oblasti prevence a léčby vaginálního diskomfortu. Extrémně hojivý krém je vhodný nejen pro ženy ve věku od 18 – 66 let, ale také jako prevence pro mladá děvčata. Probiotika pomáhají v těhotenství, po léčbě antibiotiky, dopřejí vláčnost a pružnost pokožky. Aplikujte například i po holení intimních partií, před pohlavním stykem, …

Kombinace probiotické intimního krému ellen® a probiotické menstruační tampóny ellen® dodají tělu komfort

Probiotický intimní krém ellen®, který je na trhu jako úplná novinka měsíc, může být také vhodným doplňkem pro ženy, které v průběhu menstruace používají probiotické menstruační tampóny ellen®. Tyto tampóny obsahují, stejně jako nový krém, směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®) a ženám během menstruace pomáhají zachovat rovnováhu vaginální mikroflóry. Trpíte-li jistými problémy po návštěvě bazénu, po koupání, které narušuje flóru, doporučuje MUDr. Unzeitig zavést tampón večer před plánovanou aktivitou.

 

Probiotické tampóny ellen® jsou dostupné ve třech velikostech a je možné je zakoupit výhradně v lékárnách. Doporučená cena je stanovena na 229 Kč.

Probiotický intimní krém ellen® o obsahu 15 ml lze zakoupit nebo objednat v lékárnách za cenu od 230 Kč.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Probiotický krém ellen®je kosmetický prostředek. Více informací k dispozici na www.ellen-krem.cz