Případy Kim Stoneové – Němý křik

Případy Kim Stoneové – Němý křik

Případy Kim Stoneové – Němý křik

Knižní novinka: Případy Kim Stoneové – Němý křik

Ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy…

Vydání prvního krimi-románu Angely Marsonsové, v hlavní roli se svéráznou vyšetřovatelkou Kim Stoneovou, provázel nevídaný úspěch. Prodalo se více než milion výtisků, Němý křik déle než měsíc vévodil žebříčku bestsellerů britského Amazonu, na něm (i na americkém Amazonu) byl pátou nejprodávanější knihou roku 2015. Angela Marsonsová se rázem zařadila mezi nejčtenější autory krimi v současnosti. Po vydání druhého dílu (Euromedia – Knižní klub připravuje k vydání v letošním roce) autorka přislíbila dalších šest dílů série s Kim Stoneovou, takže milovníci napínavých thrillerů se mají nač těšit! Případy Kim Stoneové – Němý křik vydává Knižní klub v Edici světový bestseller.

 

Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví. Po letech se Black Country ocitá v šoku – nejprve je nalezena brutálně zabitá ředitelka místní chlapecké školy, následuje objev lidských ostatků u bývalého dětského domova. A další hrůzné zločiny… Detektiv inspektor Kim Stoneová si záhy uvědomí, že hledá zvrácenou osobu, jejíž vražedná pouť trvá už pár desetiletí. Že je třeba ji dopadnout, než znovu udeří. A že nezbývá, než se co nejdřív vyrovnat s vlastními démony z minulosti. Protože jinak by už mohlo být příliš pozdě.

Angela Marsonsová se narodila a dodnes žije v Black Country ve střední Anglii. Napsala a vlastním nákladem vydala dva společenské romány (My Name Is, The Middle Child), poté se začala věnovat kriminálnímu žánru.

Angela Marsonsová: Případy Kim Stoneové – Němý křik
Vydává Knižní klub, 336 stran, doporučená cena 349 Kč