Prima COOL přináší Dreamhack s nejlepšími českými komentátory!

Prima COOL přináší Dreamhack s nejlepšími českými komentátory!

Prima COOL přináší Dreamhack s nejlepšími českými komentátory!

Prima COOL přináší Dreamhack s nejlepšími českými komentátory!

Už 16. a 17. dubna přinese web Prima COOL svým fanouškům další exkluzivní herní stream, tentokrát jednoho z nejprestižnějších turnajů ve hře Counter Strike Global Offensive, ve kterém se bude hrát o šest milionů korun! Turnajem Dreamhack z Malmö provede opět moderátor Zdeněk Princ a svými komentáři ho doplní ti nejpovolanější a nejlepší hráči Česka a Slovenska.

Dreamhack Masters Malmö budete moct sledovat 16. a 17. dubna přímo na stránkách www.Prima-COOL.cz nebo v televizi přes HbbTV. Těšit se můžete na kompletní informační servis, ale i soutěže o atraktivní ceny.

Zdenek Princ 

Oblast e-sportu je u mladých extrémně populární. V posledních letech se e-sportu a gamingu s Primou COOL hodně věnujeme a dosahujeme výborných výsledků. Vyvrcholení jarní sezony očekáváme právě se streamem Dreamhack Masters Malmö. Záznam komentovaného finále se navíc o týden později odvysílá i přímo na televizním kanále Prima COOL,“ prozradil Daniel Grunt, šéf on-line divize FTV Prima.

Švédské Malmö se už teď připravuje na druhý dubnový týden, kdy se v tamní Malmö Arena uskuteční jeden z nejprestižnějších turnajů ve hře CS:GO! Týmy jako fnatic, Ninja in Pyjamas nebo Natus Vincere budou bojovat po celý týden o hlavní cenu z celkové dotace šesti milionů korun!

Ve speciálním studiu na Prima COOL se sejde vedle Zdeňka Prince i celá řada expertů! Těšit se můžete zejména na Ivana „Dev1“ Lazarova, jeho kolegou pak bude známý streamer Damien „DeeThane“ Diviš, který je aktuálně považován za nejlepšího českého komentátora. Kromě výše zmíněné dvojice se poprvé společně setkají i ostřílení komentátoři Marek „shadye“ Hovanec a Ondřej „Lelek“ Kvarda. Marek už komentoval desítky akcí, Ondřej je známý a oblíbený český youtuber, jenž i v minulosti spolupracoval na pořadech Primy COOL. Ve studiu se Zdeňku Princovi dostane podpory i od zkušených profesionálních hráčů, kteří CS:GO aktivně znají na maximální úrovni.

Fanoušci a diváci Primy COOL se o e-sports zajímají čím dál tím víc. Dokazují to i data z nedávného přenosu Intel Extreme Masters z Katowic, který na webu sledovalo přes 80 000 unikátních uživatelů, kteří vygenerovali více než 100 000 zhlédnutí videa. „Skvělých výsledků jsme navíc dosáhli i s HbbTV přenosem, na kterém nás sledovalo více než 20 000 uživatelů,“ komentuje současný boom tohoto fenoménu ředitel on-line divize Grunt.

Dreamhack Masters Malmö se koná ve dnech 16. a 17. dubna a na stránkách www.Prima-COOL.cz