Prima COOL a televize ÓČKO připravují první ročník festivalu Vodafone YOU FEST

Prima COOL a televize ÓČKO připravují první ročník festivalu Vodafone YOU FEST

Prima COOL a televize ÓČKO připravují první ročník festivalu Vodafone YOU FEST

Prima COOL a televize ÓČKO připravují první ročník festivalu Vodafone YOU FEST

Jedinečné spojení hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu pod jednou střechou Průmyslového paláce. To je babí léto na Vodafone YOU FEST, který již 17. září přinese Prima COOL a ÓČKO.

 

První ročník multižánrového festivalu, který cílí na všechny věkové skupiny, přinese rozmanitou škálu zábavy. „Prostor Průmyslového paláce bude schematicky rozdělen na několik tematických zón. V jedné části vystoupí nejoblíbenějších mladí čeští a slovenští hudební interpreti a populární youtubeři, ale připravujeme i workshopy gaming a food zónu,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha s tím, že tento festival myslí nejen na mladé diváky, ale i na jejich rodiče. Pro ně jsou připraveny relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Zkrátka, i když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit.

 

Pravé křídlo Průmyslového paláce bude v sobotu 17. září od 11 do 21 hodin patřit nejen vystoupením těch nejznámějších českých youtuberů, ale především hudbě. Na jejím výběru se podílela právě ÓČKO. „Hrajeme hudbu populárních mladých zpěváků a kapel. Ukazujeme jejich život. Žijeme s Youtubery. Komentujeme módu, životní styl, trendy. A teď to všechno dohromady ukážeme naživo na jednom místě. A děláme to pro Vás. Váš festival,“ říká Štěpán Wolde, generální ředitel ÓČKA. Vystoupí Majk Spirit + H16, SLZA, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další.

 

Mezi hudebními vystoupeními budou podiu vládnout nejžádanější čeští youtubeři DeeThane, SterakDary, Fallenka, Martin Rota, Nejfake, GetTheLouk a další. Ty bude spojovat společné téma JE TO V TOBĚ. „Hlavním důvodem, proč jsme o spojení značky Vodafone a YOU FESTu projevili zájem, je logické propojení s naším konceptem #jetovtobě, jímž chceme podpořit generaci mladých, dodat jim kuráž, aby se nebáli a dělali v životě to, co je baví. Tento festival, který cílí primárně na mladé, je unikátní v tom, že pokrývá oblast hudby, youtuberingu, gamingu a fashion najednou, což perfektně propojuje všechny influencery a youtubery, se kterými v naší kampani #jetovtobě spolupracujeme. Návštěvníci festivalu se tak budou moci setkat s touto skupinou lidí v jeden den a na jednom místě,” říká manažerka pro řízení značky a kampaní společnosti Vodafone Vladimíra Doleželová.

 

Centrální část Průmyslového paláce představí gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone a užít si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovaem.

Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší v rámci dětského pásma Primáček.

 

Akci připravila agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s ÓČKO Promotion.
Bližší info na prima-cool.cz a vodafoneyoufest.cz