Prima COOL a HIGHJUMP startují sérii COOL HIGHJUMP TOUR!

Prima COOL a HIGHJUMP startují sérii COOL HIGHJUMP TOUR!

Prima COOL a HIGHJUMP startují sérii COOL HIGHJUMP TOUR!

Prima COOL a HIGHJUMP startují sérii highdivingových exhibicí COOL HIGHJUMP TOUR! A hledají COOL jumpera!

Prima COOL a HIGHJUMP zahájí už 5. srpna 2020 v Havířově sérii exhibičních skokanských show COOL HIGHJUMP TOUR. Nejtalentovanějšího COOL jumpera – skokana – pošle Prima COOL v příštím roce na týdenní HIGHJUMP kemp a zajistí mu účast v největším českém skokanském závodu v Hřiměždicích v roce 2021. Na závěr kvalifikační série čeká fanoušky i skokany epické překvapení!

Kvalifikační série se skládá z celkem tří zastávek po České republice. Poprvé se skokani předvedou 5. srpna na koupališti v Havířově, následně bude možnost se předvést 12. srpna na koupališti v Ústí nad Labem a třetím místem kvalifikačního závodu bude Sportovní areál České Vrbné v Českých Budějovicích. Na každé zastávce čeká fanoušky také exhibice profesionálních skokanů, široký doprovodný program, našláplá hudba v podání oblíbeného DJ Frikyho i následná afterparty. O špičkovou úroveň a profesionální zázemí se postará zkušený tým HIGHJUMPu a Prima COOL, která se také postará o mediální podporu.

„Na závěr celé závodní série připravujeme s HIGHJUMPem překvapení, které bude mimořádným zážitkem jak pro skokany, tak i pro fanoušky tohoto nejstaršího extrémního sportu světa. A Prima COOL u toho samozřejmě nesmí chybět. Exhibice budeme streamovat na sociálních sítích a sestřih toho nejlepšího nabídneme divákům ve vysílání Prima COOL,“ říká marketingový ředitel skupiny Prima Aleš Pýcha.

COOL HIGHJUMP TOUR je pomyslnou náhradou za tradiční závody HIGHJUMP, které se konají každý rok v lomu Hřiměždice a které měly letos pokračovat 21. ročníkem. Na návštěvníky letošní náhradní tour čeká zajímavá skokanská show v podání highdiverů známých z hřiměždického závodu i bohatý doprovodný program – hudební vystoupení, chillout zóna a mnoho dalšího.

Aktuální informace k jednotlivým akcím jsou k dispozici zde: Facebook Coolife – https://www.facebook.com/coolifecz

KVALIFIKAČNÍ ZASTÁVKY COOL HIGHJUMP TOUR 2020

5. srpna – 1. kvalifikační kolo – koupaliště Havířov

12. srpna – 2. kvalifikační kolo – koupaliště Klíše v Ústí nad Labem

19. srpna – 3. kvalifikační kolo – Sportovní areál České Vrbné, České Budějovice