Přijďte do stanu snů Oriflame

Přijďte do stanu snů Oriflame

Přijďte do stanu snů Oriflame

 

Sny o kráse, zdravém životním stylu a odpočinku si můžete splnit během jediného dne a na jediném místě. Zdá se vám to neuvěřitelné? Kosmetická společnost Oriflame vyrazila v září 2013 na svou originální roadshow po deseti největších českých městech.

 

Vezměte své nejbližší, kamarádky a užijte si spolu den plný krásyv originálním Stanu snů, ve kterém se vaše sny stanou skutečností. Děti se mohou zabavit v dětském koutku, manžel zase na stylovém baru a vy se můžete nechat rozmazlovat od profesionálních vizážistek. Přírodní kosmetika Oriflame vykouzlí na vaší tváři dokonalý make-up, o vaše ruce se postarají speciální nehtoví stylisté, kteří vám zároveň prozradí zaručené triky,jak si udržet dokonalý vzhled.Naši kosmetičtí poradcové vám doporučí nejvhodnější přípravky a pomocí speciálního přístroje Skin Device vám provedou podrobnou analýzu vaší pleti. Můžete se také nechat vyfotit od profesionálního fotografa a pořízený snímek si odnést domů jako vzpomínku na krásný den plný krásy.

 

Krása vychází zevnitř…

S Oriflame můžete být krásná nejen navenek, ale i uvnitř. Proškolení výživoví poradcivám pomohou s úpravou jídelníčku.Taktéž budete moci ochutnat nové produkty z řady Wellness. Tyto unikátní potravinové doplňky jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí cítit skvěle a zdravě. Díky nízkému glykemickému indexu jsou polévky a koktejly Natural Balance velkým pomocníkem při snižování nebo udržení hmotnosti, navíc obsahují optimální mix živin a vitamínů.

Během zkrášlování se také budete moci zúčastnit řady soutěží o kosmetické balíčky Oriflame. Každou hodinu bude probíhat slosování a také energická taneční show pod taktovkou Jaro Bekra a skupiny Spin Dance Group.

Stan je pro veřejnost otevřen vždy od 10:00 do 18:00 a ještě vás navštíví v pěti městech. Jste vítáni!

 

po

16.9

Liberec

st

18.9

Mladá Boleslav

20.9

Most

út

24.9

České Budějovice

čt

26.9

Tábor