Premiéra muzikálu Tarzan se blíží!

Premiéra muzikálu Tarzan se blíží!

Premiéra muzikálu Tarzan se blíží!

Nový muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života.

  • Jeden z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa a jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů v Divadle Hybernia!
  • Muzikál TARZAN se světovými hity Phila Collinse, který byl za skladbu You will be in my heart nominován na cenu Grammy a píseň získala Zlatý globus a Oscara.
  • Muzikál vznikl pro filmové studio Walt Disney a pro Theatrical Broductions na Broadwayi v New Yorku. Dále byl úspěšně uváděn na dalších scénách v Anglii, Německu, Nizozemsku, USA, Švédsku...
  • Tarzan je nejzpracovávanější knižní, televizní a filmovou postavou.

Režisér Libor Vaculík se po mnoha úspěšných muzikálech zaměří na broadwayskou špičku. Scénograf Petr Hloušek promění Divadlo Hybernia v džungli, atmosféru kostýmně podpoří Roman Šolc a za pomoci choreograficko-akrobatického tandemu Ivany Hannichové a Zuzany Havrlantové se v jedinečné a specifické řeči muzikálu ocitne divák uprostřed skutečné džungle. Dirigentem třináctičlenného orchestru bude Libor Kapras.


Režie: Libor Vaculík
Libreto: David Henry Hwang / Martin Fahrner
Hudba: Phil Collins
Texty písní:Phil Collins / Pavel Cmíral
Korepetice: Alena Průchová
OBSAZENÍ: Kala: Michaela Gemrotová I Dita Hořínková, Kerchak Josef Vojtek I Marián Vojtko I Ernesto Čekan , Tarzan: David Gránský I Peter Pecha I Vojtěch Drahokoupil, Jane: Ivana Korolová I Petra Vraspírová, Terk: Ladislav Korbel I Martin Šemík I Vojtěch Drahokoupil, Porter: Jaromír Dulava I Tomáš Trapl, Clayton: Ernesto Čekan I Rudolf Kubík, Leopard I Snipes: Tomáš Smička I Alexej Kolva. Taneční company: Johana Hájková, Andrea Kheilová, Dominika Girethová, Pavlína Vejnarová, Michaela Adamcová, Zuzana Holbeinová, Anna Slaninová, Silvia Orfánusová, Anna Tomková, Michaela Macháčková, Lucie Horčičková, Libuše Tsukahara, Zuzana Vítečková, Mirek Kosík, Martin Smrž, Sayon Keita, Jakub Slovák, Filip Jankovič a Michal Kováč. Akrobati: Zuzana Havrlantová, Barbora Králová, Kristýna Stránská, Tomáš Brt, Veronika Fikejsová, Pavel Mackanič, Karel Jinda, Jakub Šimůnek a Jakub Sedláček. Premiéra 3.10. v divadle Hybernia.