Premiéra 19. série kontroverzního seriálu Městečko South Park na Prima Comedy Central

Premiéra 19. série kontroverzního seriálu Městečko South Park na Prima Comedy Central

Premiéra 19. série kontroverzního seriálu Městečko South Park na Prima Comedy Central

Premiéra 19. série kontroverzního seriálu Městečko South Park na Prima Comedy Central

Prima Comedy Central se rozhodla uvést premiéru nejnovější, 19. série oblíbeného sitcomu Městečko South Park na televizní obrazovky dříve, než se oficiálně předpokládalo. Od 5. dubna mohou diváci zhlédnout 10 nových epizod, které oživí humor jednoho z nejúspěšnějších seriálů z produkce Comedy Central a dodají kontroverznímu seriálu nový spád. Jedná se o jedinou sérii, ve které na sebe jednotlivé díly navazují a zaměřují se na širokou škálu aktuálních témat, jako je politická nekorektnost, změny sociálních tříd, práva LGBT nebo migrace.

 

South Park je notoricky známý pro svůj kontroverzní surový jazyk a temné, někdy až surrealistické názory satirizují širokou škálu témat, která každý smrtelník prožívá ve svém každodenním životě. Pro tenhle humor zkrátka občas neexistují hranice.

Pravděpodobně nejlepší série ze všech odvysílaných řad

Tato série se od předchozích poměrně liší svým konceptem. Autoři scénáře Trey Parker a Matt Stone se obvykle příliš nedrží návaznosti svých epizod. Nyní se však diváci mohou těšit na pravý opak. Místo dílů, kde každý z nich měl svůj vlastní děj, teď tvůrci přicházejí s jedním velkým příběhem, který se bude odehrávat napříč více epizodami. Tvůrčí svoboda pořadu se promítá do celé 19. série, kde se významné společenské otázky řeší ve větší míře, než tomu bylo doposud. Městečko South Park se rozhodně nebrání kontroverzním tématům, jako je třeba uprchlická krize, která vedla k hněvu a rozčarování především v Americe.

 

Je ironií, že autoři tohoto často drsného a hrubého seriálu zvolili jako hlavní téma celé série politickou korektnost. Tentokrát jejich satirický humor není zaměřen pouze na politiky a celebrity, ale také na všechny menšiny. Tento přístup ztělesňuje jak skupinka nekontrolovaných kanadských přistěhovalců, tak nový ředitel základní školy v městečku South Park. Tento nový hlavní hrdina je extrémním obráncem tolerance a nebojí se zmlátit každého, kdo se podle jeho názorů nehezky opře do jakékoli menšiny.

Nové epizody South Parku se budou vysílat každé úterý od 22.30 na Prima Comedy Central – vždy po opakování předchozí epizody, která poběží od 22.00.

Nejnovější informace o programu stanice Prima Comedy Central a oblíbených komediálních seriálech sledujte na Facebooku www.facebook.cz/comedycentralcz nebo na www.primacomedycentral.cz.