Představujeme vám Paní etiketu Nadu Labanovou

Představujeme vám Paní etiketu Nadu Labanovou

Představujeme vám Paní etiketu Nadu Labanovou

Milé čtenářky a čtenáři,

  jak jsem před koncem loňského roku předeslala, chystám pro vás několik novinek. Jednou z nich je rubrika paní Nadi Labanové, jíž vám tímto představuji.

Helena Váňová, šéfredaktorka magazínu CelebrityTime.


Nada Labanová

Vystudovala Tělovýchovný institut v Bratislavě, Pedagogickou fakultu v Ostravě a Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Působila jako profesionální trenérka a rozhodčí krasobruslení. Později vyučovala na Slezské univerzitě a na Vysoké škole Mezinárodních a veřejných vztahů v Praze.

Publikuje a propaguje společenskou etiketu, je autorka a lektorka manažerského pořadu Snídaně s N aneb Etiketa, móda a styl. Mezi hosty Snídaně s N byli například Magda Vašáryová, Petr Kolář, Miroslav Kalousek, Radim Uzel, Robert Vano, Ladislav Špaček, Jindřich Forejt nebo kardinál Dominik Duka.

Dlouhá léta spolupracuje s Ladislavem Špačkem. Je spoluautorkou, produkční a odbornou stylovou poradkyní veškerých knih o etiketě z Vydavatelství Ladislava Špačka. Komiksová etiketa, Business etiketa a komunikace, Obrazová etiketa, Etiketa do kapsy, Etiketa obchodníka a dětské knihy Rokovy výlety do historie, kde je hlavní hrdinou její vnuk Roko.

Je také autorka a spoluautorka manažerského vzdělávacího projektu Master of  Business Etiquette, Etiketa u stolu, Snídaně s N, Tea of Five, DressCode.