Představujeme kolekci PUMA International Games

Představujeme kolekci PUMA International Games

Představujeme kolekci PUMA International Games

PUMA silou sportu sjednocuje svět. Objevte nepřehlédnutelnou kolekci PUMA International Games 

Globální sportovní značka PUMA oslavuje v nové kolekci svůj historický odkaz ke sportu a jeho sílu propojovat svět. Kolekce s názvem International Games je proto inspirována barvami vlajek států z celého světa. Kultura sportu je rozšířená i v nezapadlejších částech planety a je univerzálním a stmelujícím prvkem lidí po celém světě. Nová kolekce International Games prostřednictvím svých barev, grafik a detailů oslavuje toto sportovní dědictví a sílu sjednocovat celý svět.  Nová řada obsahuje nepřehlédnutelné kousky obuvi, oděvů a doplňků pro ženy i muže.

Klasické siluety PUMA RS, Future Rider nebo Cali Star jsou ve sbírce International obohaceny o potisky a grafiky s motivy mezinárodních vlajek. Z oblečení budou v nabídce teplákové sety v barevné i celočerné variantě, lehké běžecké bundy, legíny a trička. Z doplňků přichází batohy v barevné verzi a menší tašky přes rameno.

Produkty z kolekce budou dostupné v průběhu února v prodejnách A3Sport, Footshop, Queens, UrbanStore, Bibloo, Aranburu a New Wave.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com/.