Předprodej zahájen SOUNDTRACK Poděbrady

Předprodej zahájen SOUNDTRACK Poděbrady

Předprodej zahájen SOUNDTRACK Poděbrady

již čtvrtý rok pro Vás připravujeme festival plný filmové hudby, multimediálního obsahu a kulturního programu pro všechny věkové kategorie - těšíte se na první hvězdy Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimedií SOUNDTRACK Poděbrady ročníku 2019? Dovolte, abychom Vám představili první koncert a také několik novinek festivalu, který proběhne ve dnech 29. srpna - 1. září 2019. Máte se na co těšit!

Po úspěšném loňském speciálním provedení filmu Rok Ďábla se skupinou Čechomor navazujeme dalším českým hudebním filmem, tentokrát z 90. let - na hlavní stage festivalu Vás 30. 8. rozproudí Šakalí léta režiséra Jana Hřebejka a to pod vedením samotného autora hudby Ivana Hlase. Světovou premiéru této filmové klasiky s hvězdným obsazení (Martin Dejdar, Jakub Špalek, Josef Abrhám, Sylva Tománková, Saša Rašilov a další) v koncertním provedení s velkoformátovou projekcí si nemůžete nechat ujít!

Již nyní Vám můžeme slíbit nabitý program na hlavní stage i pro následující festivalové dny - připravujeme hvězdný americký hit, který Vás naprosto ohromí, nebude chybět premiérové uvedení další klasické české pohádky opět v koncertním provedení a mnoho dalších překvapení. A kdo ví, třeba si i letos zatančíte!

Novinkou pro letošní ročník jsou festivalové passy:


SOUNDTRACK Golden pass pro všechny milovníky filmové hudby, kteří si především nechtějí nechat ujít zvýhodněné vstupné na všechny jedinečné koncerty v kryté koncertní hale.

SOUNDTRACK Pass fanouška pro všechny nadšené fanoušky festivalu s benefity a výhodami jak po dobu festivalu, tak mimo něj.

Hlavní hudební program festivalu již tradičně doplní zábavný doprovodný program pro všechny - filmové projekce, výstavy, multimediální workshopy, kombinace hudby a moderních technologií. Doprovodný program pro Vás připravujeme opět na kolonádě a v lázeňském parku a nebudou chybět ani afterparty na hlavní stage.

Předprodej koncertu Šakalí léta i obou festivalových passů byl právě zahájen zde.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám klidné Vánoce a úspěšný konec roku.

Realizační tým festivalu SOUNDTRACK Poděbrady se na Vás těší v příštím roce!

SOUNDTRACK Poděbrady
International Festival of Film Music and Multimedia

guestservice@soundtrackfestival.cz
www.soundtrackfestival.cz

Aftermovie 2018:
http://www.soundtrackfestival.cz/aftermovie2018/