POZVÁNKA: Křest Kuchařky stylu moderního muže - pokřtí Linda Rybová a Magdalena Vokáčová

POZVÁNKA: Křest Kuchařky stylu moderního muže - pokřtí Linda Rybová a Magdalena Vokáčová

POZVÁNKA: Křest Kuchařky stylu moderního muže - pokřtí Linda Rybová a Magdalena Vokáčová

Knižní tip: Kuchařka stylu moderního muže

Lukáš Otys alias Lukáš-cukrář napsal praktickou, zábavnou a mimořádně užitečnou příručku pro opravdové gentlemany 21. století


jménem nakladatelství Došel karamel si Vás dovolujime pozvat na křest knihy Kuchařka stylu moderního muže od Lukáše Otyse.

Etiketa, oblékání, randění, stravování, cvičení, hygiena, správné techniky relaxování či sebevzdělávání… Je toho hodně, co by měl moderní gentleman zvládnout! Lukáš Otys – autor „dortoblogu“, zkušený manažer, spolumajitel známé pražské cukrárny Saint-Tropez, gurmán a milovník života – podává pomocnou pravačku všem chlapům, kteří to vše chtějí dokázat s elegancí a na úrovni.


Kuchařka stylu
 moderního muže přináší 7 kapitol plných příhodných rad, tipů a fotografií, které doplňují rozhovory se specialisty v dané oblasti, třeba s proslulým ševcem, barberem či zkušenou koučkou. Novinka se na knižním trhu objeví v první polovině dubna a potěší nejen pány, ale také ženy a dívky, které dosud marně hledaly ten správný inspirativní dárek pro své partnery, tatínky či kamarády.

KDY: čtvrtek 11. dubna 2019 od 11 hodin

KDE: KOGO – SLOVANSKÝ DŮM (Na Příkopě 22, Praha 1)

Knihu pokřtí: herečka Linda Rybová, osobní koučka Magdalena Vokáčová, blogerka Tereza Váchalová, influencer a autor projektu Book’s Calling Jakub Pavlovský, známý pražský švec Erik Martin Lawart a barber pan Homola.

Etiketa, oblékání, randění, stravování, cvičení, hygiena, správné techniky relaxování či sebevzdělávání… Je toho hodně, co by měl moderní gentleman zvládnout! Lukáš Otys – autor „dortoblogu“, zkušený manažer, spolumajitel známé pražské cukrárny Saint-Tropez, gurmán a milovník života – podává pomocnou pravačku všem chlapům, kteří to vše chtějí dokázat s elegancí a na úrovni. Kuchařka stylu moderního muže přináší 7 kapitol plných příhodných rad, tipů a fotografií, které doplňují rozhovory se specialisty v dané oblasti, třeba s proslulým ševcem, barberem či zkušenou koučkou. Novinka se na knižním trhu objeví v první polovině dubna a potěší nejen pány, ale také ženy a dívky, které dosud marně hledaly ten správný inspirativní dárek pro své partnery, tatínky či kamarády.

„Jak tak sedávám v cukrárnách a pozoruju dění kolem sebe, vidím, že si lidé spolu už nepovídají. Muž místo toho, aby hladil ženu hezkým slovem, komunikuje s telefonem, nepomůže jí do kabátu, usadí ji většinou na nejhorší místo v místnosti, nedolije nápoj, pomalu by ji propíchl deštníkem, který jí neohrabaně bere z rukou, a takových věcí jsou desítky. Pořád jsem mluvil o tom, jak bychom se my muži měli chovat, že bychom si měli najít vlastní styl, a hořekoval jsem nad ztrátou gentlemanství a pádem společnosti někam, kde se mi to nelíbí. Přátelům už ty stesky lezly tak na nervy, že mě vyburcovali k tomu, abych napsal knihu. A tak jsem místo bědování začal psát,“ přibližuje Lukáš Otys genezi vzniku své knižní prvotiny a dodává, že jeho ambicí nebylo napsat manuál pro život, ale v jedné knize koncentrovat doporučení, která se mohou hodit v každodenní praxi. Ať už jde o oblékání, chování ve společnosti, bodování u žen anebo jen relaxování a užívání si volného času.

Z prodeje každé Kuchařky stylu moderního muže půjde 50 Kč na Nadační fond Kolečko, který z vybraných peněz zajišťuje vybavení traumatologických center pro děti s úrazem z dopravních nehod. Každý, kdo si knihu zakoupí, tedy pomůže téhle potřebné organizaci. A jak Lukáš Otys podotýká v závěru knihy, dobré srdce s gentlemanstvím rozhodně souvisí, spolehlivě prozáří jakýkoliv hezký oblek i kvalitní sako.

Lukáš Otys: Kuchařka stylu moderního muže, 176 stran, doporučená cena 299 Kč, v prodeji od 1. dubna 2019.