Pozvánka do Zoo Praha - Běh dvojic Zakázankou 2016

Pozvánka do Zoo Praha - Běh dvojic Zakázankou 2016

Pozvánka do Zoo Praha - Běh dvojic Zakázankou 2016

BĚH DVOJIC ZAKÁZANKOU 2016

Zveme všechny příznivce sportu a Zoo Praha na již tradiční jarní Běh dvojic Zakázankou o Pohár ředitele zoo, který se uskuteční v sobotu 9. dubna 2016.  Nad pořádáním letošního ročníku převzala sponzorskou záštitu síť outdoorových prodejen Hudysport, která pro vítěze jednotlivých kategorií připravila věcné ceny.

 Trasu 2000 metrů poběží při Běhu dvojic Zakázankou pár tvořený dvěma dospělými. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha 

Běh Zakázankou je vypsán pro závodníky ve dvou kategoriích. Soutěžit mohou dvojice tvořené dospělým a dítětem do 15 let nebo dvěma dospělými. Trasa pro dvojici dospělý a dítě je dlouhá 500 m, trasa pro dvojici dospělých 2000 m.

Zájemci o účast v Běhu dvojic Zakázankou se musí registrovat emailem na adrese soutez@zoopraha.cz, a to do pátku 8. dubna 16:00. Do přihlašovacího mailu je potřeba uvést celé jméno a rok narození obou účastníků a telefonní kontakt. Spolu s potvrzením registrace obdrží závodníci také informace o přesné době startu a další pokyny. Registrace běžců je možná také v den konání akce, a to přímo na místě.

Trasu 500 metrů poběží při Běhu dvojic Zakázankou pár tvořený dospělým a dítětem. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha 

Na všechny páry, které doběhnou do cíle, čeká odměna. Hlavní cenou je Pohár ředitele zoo a možnost vypravit se do zázemí chovu některých našich zvířat, jako jsou např. žirafy, lachtani nebo velké želvy. Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcné ceny od Hudysport, oficiálního sponzora letošního běhu.