Pozvání na

Pozvání na "Večer pro dobrou věc"

Pozvání na "Večer pro dobrou věc"

Již čtrnáctý  ročník Večera pro dobrou věc přivítá řadu známých herců, zpěváků, bavičů a umělců, kteří vystoupí na podporu dětí a dospělých.

Večer pro dobrou věc se uskuteční 28. března 2014 Divadle od 19.00 hodin v Jaroměři.

Pořadatel akce je David Novotný za podpory Městského kulturního střediska a města Jaroměř.

Záštitu nad touto akcí převzal starosta města Jaroměře Ing. Jiří Klepsa a poslankyně a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková.

Výtěžek bude věnován Základní škole speciální v Jaroměři a Martinovi Zachovi, vítězovi Muže roku 2009. Děti ze sociálních zařízení budou také přítomny a na akci se již velmi těší.

"Je to již čtrnáctý rok, co tuto akci pořádám, je to opravdu příjemné pokračovat v tradici, která je smysluplná a pomáhá těm, kteří to potřebují" vyjádřil se pořadatel David Novotný.

Na tento večer jmenovitě zavítá Daniela Šinkorová, Vlastimil Harapes, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Lívie Kuchařová, Nelly Řehořová, Jan Bendig, Marcela Březinová, Michaela Dolinová, Michaela Nosková, Magda Malá, EKI, Jana Hrušková Yngland, Two Voices, Petra Pudová a Lucy Junk. Slavnostní večer bude moderovat Eva Decastelo a Muž roku 2009 Martin Zach.

Vstupenky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru Jaroměř, nám. ČSA 16, 551 01 Jaroměř, tel. 491 847 220, 491 812 400.

Přijďte podpořit dobrou věc a strávit příjemně prožitý večer!