Pozvání na křest knihy a autogramiádu Lukáše Pavláska. Křtí Marie Doležalová a Iva Pazderková

Pozvání na křest knihy a autogramiádu Lukáše Pavláska. Křtí Marie Doležalová a Iva Pazderková

Pozvání na křest knihy a autogramiádu Lukáše Pavláska. Křtí Marie Doležalová a Iva Pazderková

Pozvání na křest knihy a autogramiádu Lukáše Pavláska. Křtí Marie Doležalová a Iva Pazderková

Kdy: 14.11. v 17:00
Kde: Knihy Dobrovský, OC Arkády Pankrác

Zveme vás na autogramiádu Lukáše Pavláska při pražském knihkupectví Arkády Pankrác. Herec spolu se svými hosty Marií Doležalovou a Ivou Pazderkovou pokřtí již třetí sbírku básniček pro děti s názvem Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci.

Knižní novinka: Lukáš Pavlásek – Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci

45 veselých říkanek s obrázky oblíbeného komika

Známý herec a komik Lukáš Pavlásek 3. listopadu vydá nezbedné básničky pro děti Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci. Kmotrami knížky jsou Marie Doležalová a Iva Pazderková.

Co hledá chobotnice v lednici? Proč se náš tělocvikář vyhýbá tělocviku? Co dělají žraloci, když mají žízeň? A proč psi jedí vysvědčení? To všechno a ještě mnohem víc se dozvíte ve třetí knížce básniček pro děti, kterou Lukáš Pavlásek nejen napsal, ale opět také ilustroval. Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci – to je řečeno slovy autora „45 totálních pecek“, výsledek náročného výběru z básniček nových, které vznikly za poslední tři roky od vydání knížky Prvotřídní blázni maj potíže s kázní, a básniček starších, které se do předchozích knížek nevešly.

Hvězda tuzemské stand-up comedy, nepřehlédnutelný divadelní, televizní a filmový herec, průkopník osobitého tanečního (ne)stylu, Tydýt… a také autor rozverných textů, básniček a ilustrací pro malé i odrostlejší čtenáře. Před rokem Lukáš Pavlásek obohatil předvánoční knižní trh humornou prózou pro dospělé Z deníku ajťáka. Letos svou novinkou Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci potěší především děti – ačkoliv, jeho svěží, jednoduché rýmy a obrázky pobaví napříč generacemi.

Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci je druhým titulem, který vychází v Lukášově vlastním nakladatelství Vládce všech galaxií. Poprvé mohou všichni zájemci on-line nahlížet autorovi takřka pod ruce. „Rozhodl jsem se ke knížce psát na facebook seriál o tom, jak taková knížka vzniká, přiblížit proces jejího vývoje v přímém přenosu od napsání až po odevzdání do tiskárny a následný křest,“ říká Lukáš Pavlásek. Na https://www.facebook.com/Ve-tm%C4%9B-jako-v-ranci-jdou-t%C5%99i-po%C4%8D%C5%AFr%C3%A1nci-897506367045060/?fref=ts budou k vidění i videoupoutávky s ukázkami z knížky.

Lukáš Pavlásek: Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci
Nakladatelství: Lukáš Pavlásek – Vládce všech galaxií

Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci – FB:
Oficiální stránky Lukáše Pavláska: http://www.lukaspavlasek.cz/