Pozor, tohle je nejvyšší česká právnička!

Pozor, tohle je nejvyšší česká právnička!

Pozor, tohle je nejvyšší česká právnička!

Pánové, na tuhle kočku byste si měli dátt pozor. Vystudovala totiž právnickou fakultu, takže vase naučené řečičky na baru jí jen tak nevezmou. Přesto si už od svých devatenácti let vydělává na přehlídkových molech a před objektivy fotografů. A má úspěchy. Nejen proto, že je Petra Růžičková se svými 185 centimetry nejvyšší modelkou v České republice.

 

Když se otvíral nový luxusní music club a restaurant PRAH v Rybné ulici, pár lidí opravdu nešlo přehlédnout. Jakub Kohák byl slyšet prakticky i v době, kdy nemluvil, Inna Puhajková rozdávala úsměvy na všechny strany, Dominika Myslivcová dorazila výjimečně bez růžové. No, a Petra Růžičková byla jasně nejvyšší ženou v podniku. Tam, kde měly její kolegyně hlavu, jí končila ramena. Takové parametry jsou ideální spíše pro basketbalistku. Na druhou stranu mají nespornou výhodu i v drsné modelingové branži. Sama Petra přiznává, že z ní muži mají respekt. Rozhodně se jim nedivíme.

 

Růžičková však zaujme i ryze ženskými prostředky. Je prostě sexy. Nicméně pánové, jestli máte deprese, když jste o číslo - dvě menší než vaše partnerka, s Petrou se raději ani nebavte. Nemáte-li ke dvou metrům, mohli byste odejít s hodně pošramoceným sebevědomím.