Poznejte životní cestu jednoho z největších českých fotografů

Poznejte životní cestu jednoho z největších českých fotografů

Poznejte životní cestu jednoho z největších českých fotografů

Jakub Ludvík vydává svou první biografii.

Jakub Ludvík patří k nejuznávanějším českým portrétním fotografům. Proslul nejen fotografiemi známých osobností, ale také svým hedonistickým způsobem života. Jeho první biografie s názvem Jakub Ludvík – Fotograf duší je upřímnou zpovědí, v níž reflektuje svou cestu k profesnímu vrcholu i to, jaké je pracovat s předními osobnostmi českého showbyznysu.


 

Fotografoval české i zahraniční osobnosti a jeho snímky se objevily v řadě časopisů, na obalech hudebních nosičů i titulních stránkách knih. Jakub Ludvík je pro mnohé fotografem pronikajícím do duší portrétovaných osobností a mít snímek od něj znamená potvrzení společenského statusu. Do povědomí veřejnosti se ale zapsal nejen svými charakteristickými fotografiemi, ale také svéráznými názory
a rozporuplnou povahou.

V knize Jakub Ludvík - Fotograf duší poprvé uceleně odkrývá svůj životní příběh známého fotografa celebrit. Dozvíte se, jak vypadala jeho cesta mezi českou fotografickou elitu i co obnáší práce s nejznámějšími českými umělci, mezi které patřily takové osobnosti jako Stela Zázvorová, Vlastimil Brodský či Zita Kabátová.