Poznáte Mikuláše?

Poznáte Mikuláše?

Poznáte Mikuláše?

Poznáte Mikuláše? Zlobivý čert hrál v pohádkách prince!

Krabice plné hraček a knížek, koše plné sladkostí a dobrot. Takového Mikuláše děti v traumacentru pražské Thomayerovy nemocnice ještě nezažily. V pondělí ráno jim mikulášskou nadílku přinesli herci ze seriálu Přístav televize Prima. Martin Zounar nebyl v převleku za Mikuláše pod vousy k poznání, Filip Blažek měl kolem pasu řetěz a v ruce vidle jako zlobivý čert a Kristýna Janáčková byla netradičně tmavovlasý anděl.

 

Hvězdy přitom přiznaly, že se nadílky hlavně kvůli čertům jako malé děti bály. „Já jsem se vždycky strašně bál čerta, takže já jsem nebyl schopný říct vůbec nic, když jsem byl malý. Ale věřím, že děti dneska budou vědět, že nějakou básničku nebo písničku znají,“ řekl Martin Zounar. A pak prozradil, že z Mikuláše měl nervy i dnes! Proč? „Nesmím se splést, protože já jsem měl být tlustý čert, ale teď jsem tlustý malý Mikuláš,“ řekl Martin, že snad nevypadne z Mikuláše do postavy čerta.

 

Jako malý nebyl před čertem žádný velký hrdina ani Filip Blažek. „Já jsem se strašně styděl, schovával jsem se a utíkal jsem, vyhýbal se nadílce,“ řekl Blažek. Nakonec všechno dobře dopadlo, celé oddělení prošli za hodinu, žádné z dětí si čert nemusel odnést a večer se ještě oba herci chystají na mikulášskou do Slivence, kde budou za Mikuláše a čerta pro další děti.