POM-BÄR podporuje medvědy z hradu Točník

POM-BÄR podporuje medvědy z hradu Točník

POM-BÄR podporuje medvědy z hradu Točník

Značka POM-BÄR, jež je známá svými originálními snacky ve tvaru medvídků, stojí za podporou točnických medvědů Agáty a Martina, kteří hráli ve večerníčcích Václava Chaloupka Méďové na cestách. Komunikační kampaň na podporu hradních medvědů nese název „Medvědi Agáta a Martin válej společně s POM-BÄR“.

Dne 13. 6. se na hradě Točník pořádala akce Pohádkový hrad, v rámci které se kromě bohatého programu, různých vystoupení a prohlídek hradu v doprovodu pohádkových bytostí našel prostor pro oficiální zahájení spolupráce a předání finančního daru na podporu medvědů Agáty a Martina. Dar v hodnotě 40 000 Kč předala Nikol Frantová, brand manažerka značky, zástupci Národního památkového ústavu a kastelánovi hradu Točník, Petrovi Zemánkovi. Poté společně zavěsili tabulky, které budou návštěvníky o podpoře točnického medvědína i nadále informovat. Kromě oficiálního předání měli návštěvníci, především ti nejmenší, možnost procestovat POM-BÄR zemi medvídků a zahrát si spoustu her, získat dárky a nakonec se vyfotit s maskotem.

„Podpora medvědů Agáty a Martina nás velmi těší. Akce na hradě Točník dopadla nejen nad mé vlastní očekávání, ale určitě i nad očekávání mnoha návštěvníků. Jsem rád, že můžeme tento krásný hrad a jeho medvědy touto formou podpořit,“ komentuje Michal Riegel, marketingový ředitel společnosti Intersnack.

Výrobky značky POM-BÄR patří mezi nejoblíbenější slané pochoutky nejen díky tomu, že neobsahují lepek, umělá barviva, konzervanty ani umělé zvýrazňovače chuti, ale také díky originálnímu tvaru medvídků, který oceňují hlavně děti.

O společnosti a značce POM-BÄR:

Značka POM-BÄR se poprvé objevila v roce 1987, kdy uvedla na trh křupavé medvídky POM-BÄR Original. Později přibyly ještě další dvě příchutě Kečup a Sýr. Zejména v Německu patří výrobky POM-BÄR k nejoblíbenějším pochutinám z kategorie slaných snacků a chipsů, a to jak díky své kvalitě – neobsahují lepek, umělá barviva, konzervanty ani umělé zvýrazňovače chuti –, tak díky svému originálnímu tvaru medvídků. Značka POM-BÄR patří do mezinárodní sítě Intersnack, která působí na českém trhu od roku 1993 a zastupuje také další značky ze stejného segmentu, např. Bohemia, Chio nebo ültje. Sídlo společnosti Intersnack Group, která působí ve více než 70 zemích, je v Düsseldorfu.

www.pombar.cz