Podzimní dráčci, myšky a kočičky

Podzimní dráčci, myšky a kočičky

Podzimní dráčci, myšky a kočičky

Podzimní dráčci, myšky a kočičky

Podzimnímu počasí sluší stylové a teplé oblečení, a to i pro ty nejmenší. Je-li k dispozici navíc i nějaká hezká mikina s oušky nebo obrázkem zvířecího kamaráda, malý nezbedník bude i v sychravých dnech jako na koni. Holkám i klukům se bude nová podzimní kolekce KiKu zamlouvat. Obzvlášť, když jim pořídíte do chladnějších dnů třeba „myší kožíšek“. Nápadité a praktické oblečení si oblíbí nejen děti, ale i rodiče.


Dlouhé rukávy se nosí, zahřejí, a proto přijdou vhod mikiny, trika, svetříky. Různé možnosti pro každý den do školky i školky. Veselé potisky nebo nápisy vykouzlí úsměv každému nezbedníkovi, a to dokonce i tomu největšímu.

 

Holčičky budou roztomilost sama v mikině, která připomíná veselou myšku. Ani kluci nepřijdou o své díky populárním dráčkům. Aby se neokoukali, připravil si KiK do zálohy i další líbivé dětské kousky.

Blůzky a trika různých vzorů – od proužkovaných, jednobarevných, s potisky – jsou k dostání v různých variantách. Ke správným svrškům ale patří i botky do nepohody, do pravých podzimních plískanic. Malým předškolákům by mohly posloužit parádní boty na suchý zip, se kterými zdolávání kaluží bude hračka.